Wielka promocja w Wizz Airze: tylko dzisiaj wszystkie bilety tańsze o 20 proc.

Węgierski przewoźnik postanowił zrobić swoim klientom prezent na koniec lata i obniżył ceny biletów na wszystkie oferowane trasy. Z 20 proc. rabatu może skorzystać każdy - pod warunkiem, że zdąży do północy.

Zasady promocji są wyjątkowo proste - każdy, kto dziś do końca dnia zarezerwuje jakikolwiek lot węgierskimi tanimi liniami, może liczyć na 20 proc. zniżkę. Rabat dotyczy podstawowej ceny biletu - wysokość innych opłat i podatków pozostaje bez zmian.

Mimo to warto skorzystać z tej okazji, bo specjalne oferty w Wizz Airze zwykle dotyczą tylko posiadaczy karty Wizz Discount Club.

Ważne zmiany

Przy rezerwacji biletu warto pamiętać o ostatnich zmianach, które wprowadził przewoźnik.

Od 16 sierpnia osoby, które przy rezerwacji biletu na przelot Wizz Airem nie wykupiły konkretnych miejscówek, zamiast 30 dni będą miały tylko 48 godzin na odprawę przez internet.

CZYTAJ WIĘCEJ >> Wizz Air zmienia zasady odprawy online: trzeba będzie się spieszyć [WYJAŚNIAMY]

Do tego zmienia się polityka bagażowa.

Od 29 października pasażerowie będą mogli wnieść na pokład tylko jedną walizkę o maksymalnych wymiarach 55x40x23 cm i wadze do 10 kg, która będzie wliczona w cenę biletu. Nie każdy będzie miał jednak gwarancję, że jego bagaż podręczny zostanie umieszczony w schowku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >> Duże zmiany w lotach z Wizz Air. Znika mały bagaż podręczny i nie każdy wniesie walizkę na pokład [AKTUALIZACJA]

Zobacz też:

Tanie linie mają dość pijanych pasażerów. Rozwiązanie? Zakazy i limity sprzedaży alkoholu

Dzwonisz, podajesz cenę i... masz tańszy nocleg. "Ludzie są zdziwieni, że tak można"

Pięć rzeczy, które w samolocie dostaniesz za darmo

Więcej o: