Wizz Air uruchamia nowe połączenie z Katowic. Dwa razy w tygodniu poleci do ciepłego kraju

Węgierski przewoźnik wprowadza do swojej oferty nowe połączenie sezonowe z Polski. Między 30 października a 31 marca z katowickiego lotniska będzie można polecieć do Izraela. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Pasażerowie podróżujący z lotniska Katowice Pyrzowice od końca października będą mogli polecieć tanimi liniami do kolejnego już izraelskiego miasta - Ejlatu. Oprócz tego Wizz Air cały czas realizuje przeloty do Tel Awiwu.

Planowo loty na lotnisko Ejlat Ovda mają się odbywać w poniedziałki i piątki aż do końca marca. Bilety na te połączenia są już dostępne w sprzedaży - najtańsze kosztują niecałe 170 zł w obie strony.

Od końca zeszłego roku z Polski do Izraela można też polecieć Wizz Airem z Warszawy, a od czerwca również z Lublina.

Izrael? Chętnie

Ten ciepły kraj staje się coraz popularniejszym kierunkiem wycieczkowym dla Polaków. Odpowiadając na to zapotrzebowanie swoje połączenia na Bliski Wschód uruchomiły też Ryanair i  PLL LOT.

Z irlandzkim przewoźnikiem można się dostać do Ejlatu i Tel Awiwu z Warszawy, Poznania, Gdańska i Wrocławia. LOT obsługuje trasy wyłącznie do stolicy Izraela z tych samych lotnisk, co Ryanair oraz z Lubina.

Zobacz też:

Duże zmiany w lotach z Wizz Air. Znika mały bagaż podręczny i nie każdy wniesie walizkę na pokład [AKTUALIZACJA]

Za 20 złotych przelecisz helikopterem nad miastem. Tak Uber dziękuje swoim użytkownikom [AKTUALIZACJA]

Pięć rzeczy, które w samolocie dostaniesz za darmo

Więcej o: