Wszedł na szlak i został gwiazdą. Poznajcie "turystę", który przez przypadek został tatrzańskim celebrytą [WIDEO]

Wyjątkowy "turysta" pojawił się na szlaku nad Czarnym Stawem pod Rysami. Jego obecność wzbudziła nie lada zainteresowanie wśród spacerujących ludzi. Były zdjęcia i filmiki. Zabrakło tylko... autografów.

Zgrabne, długie nogi, rysujące się pod skórą mięśnie, smukła szyja, małe różki i piękna, błyszcząca sierść. Tak, oczom turystów na szlaku ukazała się prawdziwa gwiazda - młody jelonek. Zwierzę, leniwie, jak gdyby nigdy nic, wspinało się po kamiennych schodkach. Obecni dookoła ludzie nie robili na jelonku najmniejszego wrażenia. W końcu to on jest gospodarzem tych terenów. Zwierzę po przejściu kilku stopni zboczyło ze szlaku i zaczęło spokojnie skubać trawę. Zobaczcie nagranie!

Filmik trwa niecałe 30 sekund, a jego autorem jest Dawid Kurzawski. Nagranie jego autorstwa na swoim Facebooku udostępnił serwis Tatromaniak.pl. Spacerujący jelonek swoim urokiem zachwyycił nie tylko turystów na szlaku. Na Facebooku nagranie z jego udziałem wyświetlono już ponad 226 tysięcy razy i zareagowało na nie powyżej 11 tysięcy osób, z czego ponad 900 udostępniło filmik dalej. Tym samym młody jelonek został prawdziwą gwiazdą tatr.

W komentarzach pod filmikiem internauci nie tylko zachwycali się nad pięknym zwierzęciem, ale udostępniali też swoje zdjęcia ze szlaku. Czyżby bohaterem filmiku i zdjęć był ten sam jelonek? Jeżeli tak, to mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą.

Jeden z internautów nazwał nawet jelonka "tatrzańskim celebryta".

Zobacz też:

Wchodzisz do pokoju hotelowego i... proste i szybkie sposoby na sprawdzenie czy są tam pluskwy [PORADY]

Chmury Asperitas widuje się niezwykle rzadko, a pokazały się nad Kasprowym. "Oko Saurona do kwadratu"

Komentarze (18)
Wszedł na szlak i został gwiazdą. Poznajcie "turystę", który przez przypadek został tatrzańskim celebrytą [WIDEO]
Zaloguj się
 • captain_planet

  Oceniono 53 razy 47

  Nie pokazujcie tego, bo pewien pan, lubujący się w strzelaniu do ptactwa wypuszczanego masowo z klatek, zechce poznać osobiście tego "turystę".

 • shago0

  Oceniono 24 razy 20

  Nie piszcie gdzie to. Bo przylezie ten co sobie ziemię czyni poddana i go ukatrupi. Szyszko największy chwast pisowcy. A to już sztuka.

 • siekieraaxe

  Oceniono 7 razy 7

  Trzeba do straszyc i przeganiac
  NIESTETY
  dla jego dobra

 • robert.kwi

  Oceniono 5 razy 5

  Jelonek ;) jest albo jeleń albo cielę :) jelonki ;) Super, że się pojawił, fajnie wygląda, dopiero nakłada coś na łeb ciekawe co :) Niech promuje Naszą Piękną Ojczystą Przyrodę, dbajmy o nią wszyscy, poznawajmy ją, starajmy się zrozumieć. Moim zdaniem zamiast "pantofelka" w szkole powinno się więcej uczyć o biologii sarny, jelenia, dzika, kaczek, gęsi, lisa, i wielu wielu innych zwierząt u nas występujących. Pozdrawiam wszystkich miłośników przyrody :) (ale nie ekoterrorystów, tylko tych, którzy coś wiedzą lub naprawdę chcą tę wiedzę zdobywać i myślą :) )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX