"Atomowe" grzyby i potężne nawałnice - tak nasze niebo widzą piloci w czasie lotu [ZDJĘCIA Z KOKPITU]

Gwałtowne burze, potężne nawałnice, cudowne zachody słońca i ciągnące się po horyzont chmury. Jak wyglądają z kabiny pilota samolotu? Fantastycznie! Przekonajcie się sami.

Dzisiaj, dzięki Santiago Lopezowi, pilotowi Beinga ekwadorskich linii pasażerskich, zabierzemy was w niezwykłą podniebną podróż, w której z kokpitu samolotu będziecie mogli zobaczyć to, co na co dzień mogą podziwiać tylko nieliczni. Gotowi? Startujemy!

ZOBACZ CO WIDZĄ PILOCI Z KOKPITU SAMOLOTU >>>

Ilekroć Santiago lata i jest po służbie, wyciąga swój aparat i z kokpitu pilota robi zdjęcia. Efekt? Zdjęcia wyglądają jak z innej planety. Dosłownie. I tak uchwycone aparatem, czarno-fioletowe chmury burzowe, które od światła błyskawic zmieniają się na ułamek sekundy w "świetlne potwory" robią niesamowite wrażenie.

 

Santiago zrobił też zdjęcia kłębiastym cumulonimbusów (ogromna chmura deszczowa), które kształtem przypominały gigantyczne budowle. Niewiarygodne wrażenie, robią też zdjęcia potężnych nawałnic, których epicentrum z lotu ptaka przypomina gigantycznego, nuklearnego grzyba.

ZOBACZ BURZĘ I STAŃ OKO W OKO Z NAWAŁNICĄ. ZDJĘCIA Z KOKPITU PILOTA >>>

Jeżeli podobają wam się zdjęcia Santiago albo szukacie ciekawych inspiracji fotograficznych, albo podróżniczych, możecie zobaczyć jego profil na Instagramie. Znajdziecie tutaj jeszcze więcej superzdjęć autorstwa Santiago. Poza Instagramem, pilot-fotograf posiada jeszcze stronę poświęconą fotografii Santiagoborja.com.

Zobacz też:

W Wenecji z kanału wynurzyły się gigantyczne ręce. To ostrzeżenie dla turystów [ZDJĘCIA]

Selfie przy bramie, burger w krematorium. Turyści pokazują, że obóz koncentracyjny to atrakcja jak każda

Więcej o: