18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Gołe pośladki na tle pięknych widoków? To nowy trend na Instagramie. A my już wiemy, że świat stanął na głowie

Zdjęcia z wakacji to już nie uśmiechnięte i opalone twarze. Ich miejsce zajmują... (najczęściej blade) pośladki. Na Instagramie powstał osobny hashtag dla tego typu ujęć.

Czego potrzebujecie, żeby zrobić sobie zdjęcie z podróży, które podbije Instagram? Zapierającego dech w piersiach widoku, fajnych ciuchów (choć nie zawsze są one konieczne) i... swoich gołych pośladków. 

 

Tak właśnie wygląda nowy trend zapoczątkowany przez profil Cheeky Exploits, gdzie zarówno kobiety, jak i mężczyźni udostępniają zdjęcia swoich "walorów" na tle zachwycających kraiobrazów czy budynków.

 

Tyłki Instagrama

Po wspisaniu na Instagramie hashtagu #CheekyExploits lub #ButtsOfInstagram ukazują się ujęcia m.in. długowłosej kobiety stojącej na tle portu, kobiety pozującej w parku narodowym Canyonlands, grupki kolegów uwieczniających swoje pośladki na tle wieży Eiffla czy dziewczyny pozującej w Kensington Gardens.

 

Zapewne instagramowicze muszą za każdym razem uważać na lokalne władze i innych zwiedzających, którzy niekoniecznie chcieliby ich poznać akurat od tej, konkretnej strony. Jedno jest pewne - takich zdjęć z podróży lepiej nie pokazywać babci.

 

To też może cię zainteresować:

Waży prawie 200 ton, a na swoje ofiary rzuca się z gracją baletnicy. Tak poluje największe zwierzę świata [WIDEO]

Polska buduje własną Chorwację. Ma być wszystko: plaża, pasterskie chatki, Dubrownik i Split [ZDJĘCIA]

Mania skakania - Polacy pokochali parki trampolin. Sprawdzamy te najfajniejsze w kraju [TRIP WE DWOJE]

Więcej o: