Obudzić się podczas lotu i zobaczyć coś takiego! Nagrał 45 sekund magii przez samolotowe okienko [WIDEO]

Tego lotu Aryeh Nirenberg nie zapomni nigdy. Kiedy w nocy wyjrzał przez okno, na horyzoncie zobaczył jaskrawozielone wybuchy świetlne. Bez chwili zastanowienia wyjął aparat i zaczął wszystko nagrywać. Efekt jest po prostu nieziemski.

Zobacz zdjęcia >>>

Wielokrotnie pisaliśmy o pięknym zjawisku astronomicznym, jakim jest zorza polarna. Pokazywaliśmy wam zdjęcia i filmiki wykonane m.in. przez fotografa Macieja Winiarczyka, którego zdjęcia zorzy polarnej wyglądały niczym kadry z filmów science fiction (czytaj: Kadr z Gwiezdnych Wojen? Nie, to niezwykłe zjawisko astronomiczne uwiecznione na zdjęciach Polaka [WIDEO]).

Do redakcji swoje zdjęcia zorzy polarnej wysyłali też czytelnicy (czytaj: Czytelniczka przesłała nam zdjęcia niezwykłego zjawiska na niebie. Po prostu WOW! [ZDJĘCIA]). Każde z tych zdjęć poza zorzą polarną łączyła jedna rzecz: fotografie były wykonane z ziemi. Ten filmik pokazuje zupełnie coś innego: zorzę polarną uchwyconą z wysokości ponad 10 kilometrów. Materiał robi niesamowite wrażenie.

Zobacz zdjęcia >>>

 

Nagranie zostało wykonane przez Aryeha Nirenberga podczas lotu z Nowego Jorku do Rejkiawiku.

Miałem dla siebie cały rząd siedzeń. Wyjąłem więc aparat, skierowałem go w stronę okna i umieściłem go na statywie. Wszystko nagrałem
 

Zobacz zdjęcia >>>

Więcej zdjęć Nirenberga możecie zobaczyć na jego Instagramie i stronie internetowej.

Zobacz też:

Nie, to nie kosmici! Sfotografował rzadkie zjawisko na niebie [ZDJĘCIA]

Pierwsi polscy turyści już na San Escobar! Czego spodziewać się na miejscu? [ZDJĘCIA]

Więcej o: