Do pracy i na wycieczkę. To uniwersalne i wszechstronne auto, jest idealnym partnerem dla całej twojej rodziny

Ten model Volkswagena stał się dla wielu osób, które chcą zapewnić sobie wygodę w życiu zawodowym oraz prywatnym i mieć tylko jeden samochód, autem pierwszego wyboru. Multivan, bo to o nim tu mowa, doskonale łączy w sobie funkcjonalność dla dużej rodziny i efektywność w pracy.

Jednym z podstawowych jego atutów jest przestronność i możliwość aranżacji wnętrza – w trasie, kiedy potrzebujesz przestrzeni biurowej, Multivan umożliwia to poprzez rozkładany, stabilny stolik. A dzięki elastycznemu układowi siedzeń można auto perfekcyjnie dopasować do swoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz przewieźć więcej rzeczy, wystarczy złożyć lub wyjąć siedzenia i otrzymasz imponującą przestrzeń ładunkową. We wnętrzu znajdziemy też wiele schowków, ułatwiających pochowanie sporej ilości drobiazgów, kubków i dokumentów.

Zobacz wideo

Dla Volkswagena bezpieczeństwo zawsze plasuje się na pierwszym miejscu i w tym przypadku Multivan także staje na wysokości zadania. Ciebie, jako kierowcę, wspiera wiele systemów bezpieczeństwa np. system ostrzegania o możliwej kolizji, monitorowania martwego pola, czy kamery cofania 360 st. Do tego pod maską znajduje się wydajny, nowoczesny silnik hybrydowy charakteryzujący się możliwie niskim zużyciem paliwa. Co przy dzisiejszych cenach na stacjach benzynowych, jest bardzo dużym atutem.

Reasumując, Multivan to wygodne i bezpieczne auto do codziennego użytku, ale także w razie potrzeby mobilne biuro. Perfekcyjnie łączy ze sobą komfortowe warunki dla rodziny z wydajnością zawodową. Bezpieczeństwo, uniwersalizm i wszechstronność sprawiają, że zaspokoi on potrzeby aktywnych osób zarówno rodzinnie, towarzysko jak i biznesowo.

Materiał promocyjny marki Volkswagen Samochody Dostawcze