Masz wadę wzroku i ciągłe zmiany okularów cię męczą? Z tym produktem każdy dzień będzie prostszy

Chcielibyśmy, żeby wygoda i praktyczne rozwiązania towarzyszyły nam każdego dnia. To ważne nie tylko na co dzień, lecz także w trakcie podróży, które przecież mają nas odprężać i relaksować, czy podczas uprawiania sportu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę osoby z wadą wzroku, które muszą zmieniać okulary korekcyjne na odpowiednie przeciwsłoneczne, co bywa uciążliwe. Na szczęście jest komfortowe rozwiązanie, które oszczędzi wielu nerwów.

Jedziesz samochodem i nagle musisz zmienić okulary, bo słońce zaczyna mocniej świecić. Sięganie po etui w trakcie prowadzenia nie jest najlepszym pomysłem, ale nie masz wyjścia, bo przecież słońce nie może cię oślepiać.

Wybrałeś się na przejażdżkę rowerową, gdy nagle zza drzew docierają do ciebie mocne promienie słoneczne. Musisz się zatrzymać, schować jedne okulary, wyjąć drugie. Niewykluczone, że za chwilę sytuacja się powtórzy, ale w drugą stronę. Męczące.

Jednak dla wszystkich osób z wadą wzroku, które nie lubią ciągłych zmian jednej pary okularów na drugą, mamy dobrą wiadomość. To wygodne, bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które oferuje marka Solano - okulary korekcyjne ze specjalną nakładką przeciwsłoneczną Clip-on. Jej połączenie z oprawkami jest możliwe dzięki solidnym, niewidocznym magnesom. Nie musisz się więc obawiać, że nakładka zsunie się lub odczepi.

Okulary z nakładką przeciwsłonecznąOkulary z nakładką przeciwsłoneczną materiał promocyjny

Co istotne, nakładki profesjonalnie chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i oślepiającymi refleksami światła. To dzięki zastosowanym w nich soczewkom polaryzacyjnym TAC. Co kryje się za to nazwą? Technologia, która skutecznie blokuje odblaski, które powstają, gdy światło odbija się od gładkich i płaskich powierzchni, co znacznie poprawia przejrzystość. Dzięki takim soczewkom nie trzeba też obawiać się promieniowania UV - ochrona jest 100-procentowa.

Nakładki Clip-on to także idealna propozycja dla osób, które lubią podążać za trendami. Solano daje możliwość dokupienia dodatkowych nakładek w różnych wzorach, które można dopasować do swojego unikalnego stylu lub panującej mody. Dostępne są także różne rodzaje soczewek - dobiera się je w zależności od warunków i sytuacji, w których będziesz z nich korzystać. Sprawdzą się na wakacyjnych wypadach (na zdjęciach na pewno będziesz wyglądać świetnie!), podczas podróży samochodem na upragniony urlop, czy w czasie uprawiania sportów wodnych.

mat.mat. promocyjny

Możesz więc już planować wakacje bez obaw, że co chwilę będziesz musiał zmieniać okulary. Problem ciągłego sięgania po drugie etui, gdy z zalanej słońcem promenady w Grecji na chwilę wejdziesz do sklepu, rozwiąże się błyskawicznie. A ty będziesz mógł w spokoju cieszyć się urlopem i każdym dniem.