Tęsknisz za wakacyjną podróżą? Podpowiadamy, jak możesz cieszyć się nią dłużej

O wakacyjnym urlopie już zdążyliście zapomnieć? Niestety czas pędzi jak szalony. Jeszcze niedawno chodziliśmy po plaży i łapaliśmy ostatnie promienie słońca. A teraz pogoda nas nie rozpieszcza - plucha, wiatr i coraz niższe temperatury. Oprócz ciepłego koca i kubka kakao na rozgrzewkę, przyda się coś, co przywróci nam wakacyjne wspomnienia. Najlepiej sprawdzą się tu zdjęcia ze słonecznego urlopu.

Wakacje to wyjątkowy czas. Rozpiera nas energia, dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spotykamy się z przyjaciółmi. W końcu nadchodzi upragniony urlop, który planowaliśmy przez całą zimę. Podczas letniego wypoczynku robimy mnóstwo zdjęć. Zależy nam na utrwaleniu najpiękniejszych chwil. Wracamy więc z każdego wyjazdu z setkami, a czasem nawet tysiącami fotografii. Niestety szybko o nich zapominamy, ponieważ zachowujemy je wyłącznie w formie cyfrowej.

Zdjęcia przywrócą dobry humor

Kiedy wracamy z wakacji, rzucamy się w wir pracy. Niektórzy zorganizują jeden czy dwa pokazy zdjęć dla rodziny lub znajomych, ale później nasze fotki odchodzą w zapomnienie. "Kurzą się" na dysku i prawdopodobnie nigdy więcej do nich nie zajrzymy. A wakacyjny klimat utrwalony na fotografiach mógłby nam przecież towarzyszyć w jesienne i zimowe dni. Czasem wystarczy spojrzeć na jedno zdjęcie egzotycznej plaży i od razu powróci do nas świetny humor.

Sposoby na jesienną chandrę

Wystarczy tylko wydrukować zdjęcie i oprawić je w ramki. Możemy powiesić je na ścianie w naszej sypialni, aby widok słonecznego miejsca wprawiał nas w dobry nastrój każdego poranka. Dobrym pomysłem jest też postawienie zdjęcia na biurku w pracy. Wystarczy szybkie spojrzenie na selfie z palmą i nawet po najbardziej burzliwym spotkaniu, szybko odzyskamy równowagę, poprawi się też nasze samopoczucie.

Zdjęciami możemy ozdobić różne powierzchnie i pomieszczenia. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. Pokój dziecięcy? Kuchnia? W przypadku pierwszego świetnie sprawdzą się naklejki do wielokrotnego przyklejania, którymi możemy udekorować dziecięce mebelki lub ścianę nad łóżkiem. A jeśli chcemy wprowadzić odrobinę wakacyjnego klimatu do kuchennego wnętrza, możemy pomyśleć o magnesach na lodówkę ze zdjęciami z ulubionych urlopowych miejscówek. Podczas przygotowywania śniadania rozgrzeje nas myśl o kąpieli w ciepłym morzu.

Wiele możliwości - jedno wielofunkcyjne urządzenie

Jest wiele możliwości, dzięki którym wspomnienia z wakacji zostaną z nami na dłużej. Potrzebujemy jedynie dobrych pomysłów i odpowiedniej drukarki. Rewelacyjnie sprawdzi się tu Canon PIXMA TS6250. To idealne rozwiązanie właśnie do domowych zastosowań. Oczywiście, choć jest to kompaktowe urządzenie, jego wielofunkcyjność idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także w małym biurze.

Drukarka Canon PIXMA TS6250 wiernie odwzoruje wszystkie szczegóły naszych wakacyjnych wspomnień. A wszystko to w zaledwie kilka sekund. Bo tylko tyle potrzeba, aby wydrukować zdjęcia nawet w najlepszej jakości. Urządzenie jest proste i bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki łączności Wi-Fi i bezpłatnej aplikacji Canon PRINT drukarka bardzo ułatwia nam drukowanie. Możemy sterować nią nawet z telefonu. Warto też wypróbować aplikację Easy-PhotoPrint Editor, która pomoże nam poprawić kolory zdjęć czy przyciąć je do właściwego formatu.

Tęsknisz za wakacyjną podróżą? Podpowiadamy, jak możesz cieszyć się nią dłużejTęsknisz za wakacyjną podróżą? Podpowiadamy, jak możesz cieszyć się nią dłużej materiały partnera

Ciekawą opcją jest możliwość wydruku zdjęć na magnetycznym i samoprzylepnym papierze. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby wydrukować zdjęcia w formie magnesów na lodówkę czy naklejek do pokoju dziecięcego lub na szkolne zeszyty.

Drukarka Canon PIXMA TS6250 zapewnia także możliwość wydruku dwustronnego oraz, co bardzo ważne podczas drukowania zdjęć, możliwość przygotowania fotografii bez marginesów. Dzięki temu możemy cieszyć się naprawdę dużymi formatami zdjęć. Wystarczy je wydrukować i udekorować dom. Wakacyjny klimat zostanie z nami w ten sposób na znacznie dłużej, odpędzając jesienną chandrę.