Jedziecie na urlop z dzieckiem i boicie się, że nie wypoczniecie? Pierwsza zasada: postawcie na odpowiedni hotel

Planujecie wakacje z dziećmi? Wyjazd całą rodziną na wczasy to nie lada wyzwanie. Na dodatek możecie po prostu wrócić zmęczeni. A nie po to oszczędzaliście na urlop przez cały rok! Jak zapewnić sobie wyjątkowy czas z dziećmi i mieć pewność, że wszyscy wrócicie wypoczęci i naładowani pozytywną energią? Przede wszystkim postawcie na hotel z prawdziwego zdarzenia.

Wakacje z dziećmi różnią się znacząco od podróży solo, z drugą połówką czy ze znajomymi. Nie zaprzeczy chyba nikt. Ciągle słyszymy: "Mamo, jeść", "Tato, pobaw się ze mną". Kiedy planujecie urlop z dziećmi i naprawdę chcecie wypocząć, musicie zapewnić maksymalny komfort nie tylko sobie, lecz także dzieciom. One także muszą być zadowolone z wyjazdu i mieć multum atrakcji.

Od czego zacząć przygotowania do wyjazdu? Od porządnego rozeznania w bazach noclegowych. Wybierzcie taki hotel, który zagwarantuje wam nie tylko wygodę, smaczne posiłki, lecz także zapełni czas wolny dzieci.

Zapewnienie dzieciom rozrywki to bardzo ważny punkt wakacji i pod tym kątem dobrze wybierać hotelZapewnienie dzieciom rozrywki to bardzo ważny punkt wakacji i pod tym kątem dobrze wybierać hotel Fot. Shutterstock

Dla każdego coś miłego

Nie macie czasu analizować tysięcy ofert? Potrzebujecie sprawdzonego hotelu? Wypróbujcie te z grupy Kinderhotels, które rekomenduje portal austria.info. Sieć stara się najlepiej zadbać o rodzinę jako całość. Brzmi jak slogan reklamowy? Nic bardziej mylnego. To hasło, które przyświeca wszystkim pracownikom każdego dnia w pracy. Wszyscy doskonalone wiedzą, że wspólne spędzanie czasu jest tak samo ważne, jak możliwość skorzystania z wolnych chwil we dwoje i świadomość, że dzieci są w dobrych rękach.

Jeśli więc wybieracie się do Austrii, koniecznie odwiedźcie portal austria.info, gdzie znajdziecie więcej informacji o hotelach z grupy Kinderhotels. Nie planowaliście wycieczki w te rejony Europy? Spokojnie, Kinderhotels znajdzie także Niemczech, Włoszech i Chorwacji - w Alpach, nad jeziorami i nad morzem. Warto jednak pomyśleć o Austrii, nawet jeśli wcześniej nie mieliście jej w planach.

Co wyróżnia tę sieć hoteli i sprawia, że urlop zmieni się w niezapomnianą przygodę? Poniżej przedstawiamy tylko kilka czynników, na które koniecznie powinni zwrócić uwagę podróżni z dziećmi.

Położenie i bliskość natury

To, gdzie leży hotel, sprawdzamy jako pierwsze. I tu mamy strzał w dziesiątkę. Hotele grupy Kinderhotels Europa są położone w najpiękniejszych regionach wypoczynkowych. W każdym regionie i w każdym hotelu na pierwszym miejscu na liście priorytetów znajduje się oczywiście bezpieczeństwo dzieci. Dodatkowo warto wiedzieć, że obiekty są położone w spokojnych miejscach o ograniczonym ruchu drogowym lub w ogóle poza głównymi szlakami.

Taka lokalizacja nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, lecz także bliskość natury. Dzięki nim pociechy nie są skazane na spędzanie całego czasu w hotelowych murach. Wspinanie się na drzewa, łapanie żab, przejażdżki na kucykach, wycieczki do lasu - hotele grupy Kinderhotels Europa dbają o ofertę atrakcji plenerowych dla dzieci w każdym wieku. Jazda konno, wspinaczka, łowienie ryb… nie ma aktywności na świeżym powietrzu, o której obsługa hotelowa by nie pomyślała!

Jedną z atrakcji w Austrii są konne przejażdżkiJedną z atrakcji w Austrii są konne przejażdżki Fot. Shutterstock

Atrakcje dla dzieci

Oczywiście pracownicy hotelu zdają sobie sprawę, że aura nie zawsze dopisuje na tyle, aby zabrać dzieciaki na dwór. Ale rodzice nie muszą martwić się i o to. Specjalne sale do zabaw to standard. Dodatkowo wśród atrakcji dla najmłodszych znajdziecie choćby szkołę magii, teatrzyk dla dzieci, prace plastyczne i gotowanie. Jeśli chcecie, żeby dziecko nauczyło się pływać, to także nie stanowi problemu. Wesoła żabka Fred pomaga maluchom w nauce pływania i uczyni z lekcji na basenie niesamowitą frajdę.

Basen uwielbiają i mali, i duziBasen uwielbiają i mali, i duzi Fot. Shutterstock

SPA dla dzieci

A kiedy dzieci mają dość atrakcji na świeżym powietrzu i znudziły im się animacje, mogą oddać się rozrywkom zazwyczaj zarezerwowanym dla dorosłych. Z pewnością wasze pociechy także chciałyby oddać się pod opiekę wykwalifikowanych masażystów czy kosmetyczek. W końcu robią to rodzice, chcą i oni! Nic prostszego. Masaż dla wiercipięty, słodka maseczka czekoladowa czy też kąpiel Kleopatry dla małych księżniczek - takie zabiegi znajdziecie w Kinderhotels Europa. A może dzieci chciałyby spróbować jogi lub medytacji? To także możliwe.

Opieka nad dziećmi

Opieka nad dziećmi to nie tylko zaplanowanie im wielu atrakcji. Kinderhotels Europa zapewniają profesjonalną opiekę również dla niemowląt. Zajmują się swoimi klientami od A do Z. Szczególną troską otaczają świeżo upieczonych rodziców, którzy czasem zapominają jeszcze o drobiazgach dla swojego szkraba. Przecież wózek, pieluszki i butelka to nie wszystko, co powinniście mieć pod ręką, gdy podróżujecie z maleństwem. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziecie w hotelu. Aż 21 hoteli z grupy Kinderhotels nosi tytuł "Baby Perfekt". A to zobowiązuje. Obsługa hotelowa przyjmuje nawet tych gości, którzy liczą sobie dopiero kilka dni!

Pokoje i apartamenty wyposażone są w elektroniczne nianie, wanienki czy krzesełka do karmienia. Kinderhotels Europa od ponad 20 lat organizuje rodzinom beztroskie urlopy i zapewnia najwyższą jakość opieki, więc możemy czuć się bezpiecznie i pewnie, wybierając ich usługi.

Hotel dla całej rodziny

Decydując się na wyjazd z dziećmi, zwróćcie więc uwagę nie tylko na to, aby w restauracji serwowano specjalne jedzenie dla najmłodszych. To naprawdę standard. Oczekujcie czegoś premium, miejsca, które maksymalnie pozwoli wam wypocząć.

Materiał powstał we współpracy z austria.info.