Jak pracować i podróżować jednocześnie? Biuro turystyczne ma na to sposób

Marzysz o podróżach, ale musisz ciężko pracować? Jedno z biur turystycznych wychodzi na przeciw tym, którzy mają podobne marzenia. Teraz praca z domu, może równać się pracy z dowolnego miejsca na świecie. Jak zorganizować pracę marzeń i połączyć ją z urlopem?

Ostatnie wydarzenia na świecie spowodowały, że coraz więcej miejsc pracy zdecydowało się na pracę zdalną. Pracownicy wykonują swoje obowiązki z domu, ale nie tylko. Dzięki popularnemu modelowi pracy homeoffice, można wykonywać obowiązki z dowolnego miejsca na świecie. Niestety, w większości przypadków podróże z laptopem będziemy musieli opłacić sobie sami. Popularne biuro podróży zdecydowało się spełnić marzenia wielu osób. Ogłoszono niedawno ofertę, która jest interesująca. 

Zobacz wideo Kukiz nawiązał współpracę z PiS. "To jeden z ważniejszych dni w moim życiu"

Praca marzeń na wyciągnięcie ręki. "Życie jest cenne i trzeba się nim cieszyć"

Koncern turystyczny, który od lat pomaga wielu turystom zrealizować upragnione wakacje, ogłosił że jest w stanie pomóc połączyć pracę zdalną i urlop marzeń. Szef "TUI" zdradził, co według niego jest priorytetem.

Życie jest cenne i trzeba się nim cieszyć

- zdradził. Te słowa zmotywowały firmę do opracowania specjalnych udogodnień.

Jak pracować i podróżować jednocześnie? Biuro turystyczne ma na to sposób

Niemieckie biuro turystyczne włączyło w dotychczasowe oferty zupełnie nową propozycję, która wychodzi na przeciw pracownikom homeoffice, którzy chcą urozmaicić swoje warunki pracy. Dzięki temu praca zdalna, może być również odpoczynkiem, jeśli zabierzemy laptopa np. na plażę. W nowej ofercie znajdziemy obiekty na całym świecie wyposażone w odpowiednie oświetlenie, a także wygodne krzesła i biurka. W miejscach łączących pracę i wypoczynek ma nie zabraknąć szybkiego Internetu.

Ile kosztuje praca w wymarzonym miejscu na świcie? Znamy ceny

Biuro turystyczne nie oferuje swoich usług za darmo. Konieczna jest opłata, a koncern turystyczny jedynie udostępnia odpowiednie miejsce do pracy z wszelkimi udogodnieniami. Za taką "przyjemność" należy zapłacić od 1799 funtów brytyjskich czyli ok. 9700 zł. Biuro oferuje wyjazdy 4-tygodniowe do najlepszych hoteli 4 i 5-gwiazdkowych na niemal całym świecie. Wśród krajów, które mogą spełnić nasze marzenia o idealnej pracy zdalnej znajdziemy m.in Wyspy Kanaryjskie, Portugalię i Maroko.
Warto sprawdzić również ofertę innych biur turystycznych. Być może czekają na ciebie inne miejsca, w których odpoczniesz, pracując. 

Więcej o: