Tanie loty z Berlina do Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) za 882 PLN!

Od 15 stycznia Airberlin rozpoczyna loty z Berlina do Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W promocyjnych cenach.

Połączenie jest następstwem umowy strategicznej podpisanej pomiędzy Airberlin a Etihad Airways. Z tej okazji obowiązywać będzie promocja na podróż od 15 stycznia do 29 lutego za 882 zł (w tym podatki i opłaty) w obie strony. Połączenie to umożliwia również podróż lotami łączonymi do Azji i Australii.

Loty będą odbywały się cztery razy w tygodniu. Wylot z Berlina w każdy wtorek, czwartek, piątek i niedzielę, a powrót w poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Loty będą obsługiwane przez samoloty Airbus A330-200.

Do Berlina z Polski liniami Airberlin możemy dostać się zarówno z Gdańska, jak i z Krakowa. Z Warszawy lata LOT. Z Warszawy, Łodzi i Poznania w bardzo niskich cenach bilety do Berlina oferuje PolskiBus.

Promocyjnych biletów w systemie jest dużo. Cena 882 PLN jest atrakcyjna zważywszy na dość wysokie zwykle koszty biletów do ZEA. W promocjach Lufthansy ceny z Polski zwykle wahają się w granicach 1300-1600 PLN.

Przykładowa rezerwacja:

embed

Promocje lotnicze, tanie loty, bilety - czytaj więcej na Loter.pl

Więcej o: