Wiemy jak dolecieć z Polski do Meksyku w styczniu za niecałe 1650 PLN!

Niełatwo ostatnio znaleźć tanie przeloty do Meksyku. Nam się jednak udało. Znaleźliśmy opcję lotów z Polski nawet za mniej niż 1650 PLN w obie strony! Taka cena możliwa jest dzięki ofercie Thomas Cook Airlines z Londynu Gatwick do Cancun. Za bilety na tej trasie zapłacimy jedyne 284 GBP czyli około 1542 PLN. Do Londynu z Poznania dolecimy już za 79 PLN w obie strony.

Co istotne, tak niska cena dostępna jest na termin z ponad miesięcznym wyprzedzeniem! To rzadkość w przypadku tego typu czarterowych przewoźników. Kolejna istotna sprawa to bagaż. Ceny, które podajemy dotyczą lotów tylko z bagażem podręcznym do 5 kg. Niecałe 1650 PLN zapłacą więc globtroterzy, którym do podróży wystarczy niewielki plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami (sam w ten sposób podróżuję nawet w najdalsze zakątki świata). Ci, którzy jednak chcieliby zabrać nadawany bagaż, muszą dopłacić 30 EUR od osoby w Ryanairze i 46 GBP w Thomas Cook Airlines (w sumie ok 390 PLN). Tak więc z bagażem cena biletów wzrośnie do około 2000 PLN co nadal jest atrakcyjną ceną jak na Meksyk! Rezerwacja w terminach 22 stycznia - 5 lutego (przylot do Londynu 6 lutego):

embed

Za przeloty Poznań - Londyn Stansted - Poznań w odpowiadających datach zapłacimy jedyne 79 PLN!

embed

Za przejazdy między centrum Londynu a lotniskiem Gatwick i Stansted w liniach easyBus zapłacimy już od 2 GBP za odcinek. Hostele w Londynie generalnie są tanie. Nocleg można znaleźć już od około 8 GBP za osobę za noc. Doszły do nas jednak informacje o kiepskiej sytuacji finansowej Thomas Cook. Zanim podejmiecie decyzję o zakupie warto się zorientować w sprawie sytuacji biura!

* Ten artykuł to jeden z naszych pomysłów na zorganizowanie tanich lotów do Meksyku. Pokazujemy ile można wydać na same przeloty w ten rejon świata. Zawsze do kosztów podróży trzeba doliczyć koszty dojazdów na/z lotniska, posiłków oraz czasem noclegów podczas przesiadek, czy w niektórych liniach kosztu nadawanego bagażu, a w niektórych krajach wiz. Podane przez nas ceny nie są gwarantowane. By otrzymać najlepsze taryfy należy na bieżąco śledzić promocje. Jeżeli znasz tańszą / lepszą opcję lotów, prosimy nie zarzucaj nam próby naciągania czytelników, tylko po prostu podziel się z innymi swoim pomysłem w komentarzach. Dziękujemy za uszanowanie naszej pracy i naszego wysiłku włożonego w wyszukiwanie dla Was pomysłów na tanie podróże :)

Promocje lotnicze, tanie loty, bilety - czytaj więcej na Loter.pl

Więcej o: