Wakacje w mieście? Spędź je #poswojemu

Wakacje w Toskanii? Błogi odpoczynek na plażach Adriatyku czy może ekscytujące rejsy między greckimi wyspami? Nic tych rzeczy? W tym roku nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop i musisz zostać w swoim mieście? Nie trać wiary! Niezależnie od tego czy zostajesz w domu, czy jedziesz do rodzinnego miasta, czy w Twoich wakacyjnych planach jest jedynie krótki city break, te wakacje wciąż mogą być niezapomniane.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

W codziennej pogoni pełnej pilnych obowiązków nie mamy ani czasu ani ochoty zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć po swojej okolicy. Lipiec i sierpień to idealne miesiące, by odkryć na nowo swoje miasto. Mniej ludzi na ulicach, piękna pogoda, ciepłe długie wieczory, które nie pozwalają siedzieć w domu - to idealna sceneria, aby zajrzeć do tej nowej włoskiej knajpki, która otworzyła się na rogu Twojej ulicy. Możesz w końcu odwiedzić też popularny bar, który wprawdzie istnieje już od roku i o którym piszą wszyscy znajomi na Facebooku, ale do którego Wy nigdy nie było jak pójść, no bo przecież praca... W wakacje wrzuć trochę na luz, skrzyknij znajomych, którzy też spędzają lato w mieście i spędźcie wspólnie fajny czas.

Atrakcje w okolicy

W poznawaniu swojego miasta warto jednak nie poprzestawać na knajpach i barach. Co powiesz na Escape Room albo wypad do kina? Teraz możesz robić to, na co masz ochotę! Jeśli szukasz innych, bardziej nietypowych rozrywek, zajrzyj na strony typu TripAdvisor albo Airbnb. W Internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych atrakcji, które czekają na Ciebie tuż za rogiem. Warsztaty garncarskie? Jazda gokartami? Kiedy, jeśli nie teraz?

Poznaj swoje miasto

Czy na pewno dobrze znasz historię swojego miasta, a może tak tylko Ci się wydaje? Wakacje to idealny czas, żeby nadrobić zaległości. Zajrzyj do muzeum albo wybierz się na spacer z przewodnikiem. Tego typu wydarzenia to doskonała okazja żeby spojrzeć na swoje miasto z innej strony i dowiedzieć się czegoś więcej o ludziach, którzy kiedyś w nim mieszkali.

Poszukuj inspiracji

Jeśli wciąż Ci mało, zajrzyj w sekcję „wydarzenia" na Facebooku. Obserwuj interesujące profile w mediach społecznościowych. Przekop strony z wydarzeniami, by nabrać inspiracji. Kto wie, być może ulicę dalej organizują festiwal Foodtrucków? A może jutro dzieje się koncert wokalisty, na którego od zawsze planujesz się wybrać? Sprawdź, co w trawie piszczy, zgarnij swoją paczkę przyjaciół i bawcie się #poswojemu!

Ale przede wszystkim rób zdjęcia

W tym wszystkim nie zapominaj jednak o dokumentowaniu swoich miejskich wakacji! Lato to idealny czas na robienie zdjęć! Postaw sobie fotograficzne wyzwanie i dokumentuj każdy dzień! Wybierz się na warsztaty fotograficzne - na pewno w Twojej organizowane są jakieś wakacyjne kursy. Zawsze też możesz po prostu zaprosić znajomych do wspólnego robienia zdjęć. Może założycie nawet swój profil na Instagramie, a najlepsze kadry możecie zawsze wywołać w Empik Foto! Pamiętaj, wakacje to najlepszy czas w roku, niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz, czy spędzasz je w mieście. Spędź swoje wakacje tak jak lubisz, czyli #poswojemu.

A gdy wywołasz wakacyjne fotki, weź udział w KONKURSIE!

Złóż zamówienie na empikfoto.pl w okresie trwania konkursu i powalcz o nagrody - do wygrania rowery, hulajnogi i vouchery na zakupy w empikfoto.pl! By wziąć udział w konkursie, wstaw najbardziej kreatywne zdjęcie z wakacji spędzanych #poswojemu pod postem konkursowym na fanpage Empik Foto. Pamiętaj, by dołączyć numer swojego zamówienia, złożonego w trakcie trwania konkursu!

Czas trwania konkursu: 17.07.2021-8.08.2021

Regulamin konkursu dostępny na Facebooku Empik Foto.

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej!