Podaruj sobie najlepszą pamiątkę z wakacji i wywołaj zdjęcia z podróży

Wakacje. Ten utęskniony i wyczekiwany przez cały rok czas relaksu, błogiego wypoczynku i małych oraz całkiem dużych przyjemności musi naładować nasze baterie na cały rok. Chcemy zatrzymać i zapamiętać każdą chwilę, aby wspomnienia słonecznych widoków, beztroskiego wylegiwania się na plaży, górskich wspinaczek i innych wspaniałych przygód rozgrzewały nas podczas długich, jesienno-zimowych miesięcy.

Zazwyczaj z wakacji przywozimy tysiące zdjęć zapisanych w pamięci telefonu, ale na ich oglądanie nie potrafimy znaleźć już czasu. Właśnie dlatego warto wywołać wybrane fotografie i wkleić do pięknego, starannie wybranego albumu. Zaprezentowane i wyeksponowane w ten sposób zdjęcia o wiele wygodniej się ogląda, szczególnie jeśli chcemy podzielić się wspomnieniami i przeżyciami z rodziną lub przyjaciółmi. Wybieranie i wklejanie zdjęć do takiego analogowego albumu fotograficznego to także świetna okazja, by wraz z bliskimi, z którymi spędziliśmy ten cudowny czas, przypomnieć sobie i powspominać najciekawsze i najśmieszniejsze zdarzenia.

Wywołaj zdjęcia!

Nasi rodzice i dziadkowie bardzo dbali, by zdjęcia ze wszystkich ważniejszych wydarzeń, wspólnych świąt i wyjazdów znalazły swoje miejsce w albumach. Obecnie kiedy niemal każdy ma przy sobie nowoczesny smartfon, z którego użyciem można wykonać bardzo ładne i profesjonalne fotografie, mało kto myśli o tym, by zdjęcia wywoływać. Wszak mamy do nich dostęp zawsze i wszędzie. Tymczasem urok analogowych fotografii jest nie do przecenienia. Na szczęście zwyczaj tworzenia rodzinnych książkowych albumów ze zdjęciami powoli wraca do łask. Dzięki Empik Foto wywoływanie zdjęć jest wyjątkowo proste. Wystarczy wybrać fotografie, wybrać rodzaj papieru oraz odpowiedni format, a po kilku dniach można odebrać gotowe odbitki w wybranym salonie Empik, dowolnej placówce Poczty Polskiej bądź w najbliższej Żabce.

Postaw na fotoksiążkę!

Fotoksiążki cieszą się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić. Łączą w sobie urok książkowych albumów oraz najwyższą jakość cyfrowej fotografii. Co ważne, osoby zamawiające fotoksiążkę mają bardzo duży wpływ na jej ostateczny wygląd, objętość i rozkład zdjęć. Można samodzielnie zaprojektować swój album bądź skorzystać z gotowych atrakcyjnych szablonów. Dzięki możliwości dodawania opisów bądź grafik do wybranych zdjęć, fotoksiążka ma naprawdę unikatowy charakter. To nie tylko świetna pamiątka z wakacji, ale także doskonały pomysł na prezent, który można sprawić na przykład dziadkom. Z pewnością przeglądanie zdjęć roześmianych i cieszących się wakacyjnym wypoczynkiem wnucząt będzie im sprawiało ogromną radość i przyjemność za każdym razem, gdy po nie sięgną.

Z najlepszych kadrów stwórz fotoobraz

Niektóre przywiezione z wakacji zdjęcia działają na nas tak kojąco i przywołują tak dobre wspomnienia, że chcemy oglądać je jak najczęściej. Dlaczego zatem nie wydrukować ich na płótnie i nie wyeksponować na ścianie w formie fotoobrazu? To świetny sposób na to, aby mieć zawsze w zasięgu wzroku kadr, dzięki któremu humor poprawia nam się w mig. W Empik Foto można szybko i bez problemu złożyć zamówienie na fotoobraz w niemal dowolnym formacie. Dzięki temu można bez trudu znaleźć formę, która najbardziej odpowiada zarówno naszym upodobaniom, jak i charakterowi wnętrz w naszym domu czy mieszkaniu. Oczywiście fotoobraz nie musi składać się wyłącznie z jednego zdjęcia. Można tworzyć własne kolaże i szablony, albo skorzystać z gotowych szablonów.

Wspomnienia z wakacji z pewnością warto pielęgnować, a zdjęcia służą temu najlepiej. Pomysłów na foto pamiątki jest naprawdę mnóstwo, a granicę stanowi tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia. Już samo projektowanie i przygotowywanie odbitek, fotoksiążek czy fotoobrazów to duża frajda, a późniejsze ich oglądanie również będzie ogromną przyjemnością.