Nowości lotnicze - połączenia i promocje

Lufthansą do Rio

30 października Lufthansa włączy do swojej siatki połączenie non stop z Frankfurtu do Rio de Janeiro. Pięć rejsów tygodniowo obsługiwać będzie Airbus A340. - Ameryka Południowa jest dla nas jednym z najważniejszych rynków - mówi Alexis von Hoensbroech z centrali Lufthansy we Frankfurcie. - Od jesieni zaoferujemy już 76 rejsów w tygodniu do pięciu miast w Ameryce Południowej. Dla porównania w 2007 r. mieliśmy tylko 42 rejsy do trzech miast. Przewoźnik oferuje promocyjną taryfę powitalną. Podróż w obie strony w klasie ekonomicznej z Polski do Rio przez Frankfurt kosztuje od 2959 zł (sprzedaż do 25 marca na wyloty od 30 października do 15 grudnia).

www.lufthansa.com

Z Wrocławia do Kopenhagi

2 maja SAS uruchomi bezpośrednie połączenie z Wrocławia do stolicy Danii. Półtoragodzinne rejsy będą się odbywać cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki, niedziele. W związku z wprowadzeniem nowego połączenia Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl ogłasza promocję - tylko 234 zł w jedną stronę.

www.esky.pl

Z Krakowa do Kijowa

Największa ukraińska linia lotnicza AeroSvit inauguruje bezpośrednie rejsy z Krakowa do Kijowa - w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Lot trwa ok. półtorej godziny. Na trasie latają embraery 145 z 49 fotelami. Dotychczas AeroSvit oferował we współpracy z LOT-em codzienne połączenia z/do Warszawy. - Wiążemy z Krakowem duże nadzieje - mówi Vaclav Kral, dyrektor regionalny AeroSvitu na Europę Środkową. - Dobre tranzyty w Kijowie pozwalają na szybkie dotarcie z Krakowa do największych ukraińskich miast: Dniepropietrowska, Doniecka, Odessy, Symferopola lub Charkowa, a także do wielu portów na świecie. Przykładowe najniższe ceny biletów (w obie strony) z Krakowa do: Kijowa - 423 zł, Moskwy - 878, Baku - 1211, Nowego Jorku - 1806, Tel Awiwu - 1090, Pekinu - 1786, Bangkoku - 1762 zł.

www.aerosvit.com

Potrójny LOT

Do 30 kwietnia trwa akcja promocyjna LOT-u - wszyscy podróżujący klasą biznes otrzymają potrójne mile w programie lojalnościowym Miles & More. - Pierwszą taką promocję zorganizowaliśmy jesienią ubiegłego roku i skorzystało z niej wielu pasażerów, dlatego zdecydowaliśmy się na jej powtórzenie - powiedziała Dorota Haller, dyrektor biura marketingu i produktu PLL LOT. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się na stronie: www.miles-and-more.com/triple-miles .

www.lot.com

Więcej o: