Kemping, biwak czy piknik? - Lidl Polska rozpoczyna sezon na odpoczynek na świeżym powietrzu

Kto nie marzy o tym, by "rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady"? Czerwiec otwiera przed nami sezon na odpoczynek na łonie natury. To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w akcesoria do biwakowania w niskich, lidlowych cenach. Przydadzą się nie tylko przy okazji dłuższego wypoczynku, ale również na co dzień - w ogrodzie, na plaży, czy w parku. Trzeba się jednak spieszyć - oferta będzie dostępna od czwartku, 2 czerwca do soboty 4 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Z okazji nadchodzącego lata oraz zbliżających się upalnych dni, sieć Lidl Polska zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, dbając jednocześnie o odpowiednie przygotowanie do tego rodzaju aktywności. W swojej najnowszej ofercie Lidl proponuje wiele akcesoriów oraz sprzętu do biwakowania.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl

Od czwartku, 2 czerwca, w ofercie sieci znajdziemy między innymi hamak jednoosobowy Crivit w dwóch wzorach do wyboru, z trzyletnią gwarancją – w cenie 39,99 zł za zestaw z torbą do przechowywania. Prawdziwym hitem może okazać się również wózek, zaopatrzony w duże koła z hamulcami oraz stabilną ramę stalową z wytrzymałą plandeką. Wygodna rączka pozwala na komfortowy transport wszystkich niezbędnych do wypoczynku na łonie natury przedmiotów. Wózek o wymiarach 98 x 49 x 110 cm i udźwigu do 50 kg to koszt 249 zł za sztukę.  Lidl Polska oferuje również lekki i wytrzymały zestaw składanych mebli kempingowych – składany stół z 4 stołkami kupimy w sklepach sieci za jedyne 199 zł. Stabilne i wytrzymałe krzesło kempingowe z podłokietnikami Rocktrail kosztuje natomiast jedynie 59,90 zł.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl

A to jeszcze nie wszystko! W ofercie obowiązującej od 2 do 4 czerwca znalazły się również śpiwory – do wyboru krój „mumia" lub „kołdra" o długości 220 cm i szerokości około 76 cm, zaopatrzone w wewnętrzną kieszeń i dwukierunkowe zamki błyskawiczne z kompresującym workiem do pakowania w cenie 99 zł za sztukę. Śpiwory posiadają certyfikację OEKO-TEX, wskazującą na najwyższą jakość materiałów oraz 3-letnią gwarancję użytkowania, są również wyjątkowo lekkie – ważą mniej niż 0,9 kg. W sklepach sieci Lidl Polska kupimy również nóż wielofunkcyjny lub sztućce kempingowe  ze stali nierdzewnej w cenie 19,99 zł za sztukę lub zestaw. Lidlowe ceny zachęcają same w sobie, jednak sieć postanowiła dodatkowo zaoferować swoim klientom promocję wynoszącą -30% na drugi, tańszy produkt z oferty kempingowej. Warto więc się spieszyć – oferta trwa od czwartku, 2 czerwca, do soboty, 4 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl

Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych Lidl Polska. Wybrany asortyment będzie dostępny także online na lidl.pl.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl