Linie Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy do czterech tygodniowo

Linie Emirates ogłosiły, że od 25 lutego zwiększą liczbę połączeń do Warszawy, oferując polskim klientom lepszą łączność z ponad 90 miejscami docelowymi przez hub w Dubaju.

Dodatkowy lot będzie realizowany w każdy czwartek, uzupełniając trzy dotychczasowe cotygodniowe rejsy w niedziele, środy i piątki. Samolot Emirates EK180 wyleci z Warszawy o godzinie 13:00 i przyleci do Dubaju o 21:40 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 179 z Dubaju wylatuje o 08:05 i ląduje w Warszawie o 11:20 czasu lokalnego.

Loty Emirates do Warszawy będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER. Bilety można rezerwować na emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates lub w biurach podróży.

Klienci mogą teraz cieszyć się większą elastycznością i wyborem podczas planowania podróży do Dubaju oraz do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy czy Kolombo, a także Zanzibar, do którego można dotrzeć za pośrednictwem linii flydubai, partnera Emirates oferującego wspólne usługi code-share.

Powróciła też karta My Emirates Pass, ekskluzywna oferta, która zamienia kartę pokładową Emirates w kartę członkowską zapewniającą klientom korzystne oferty i zniżki pozwalające na oszczędniejsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Klienci Emirates latający do Dubaju i przez Dubaj od 1 stycznia do 30 września 2021 r. mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert - wystarczy okazać kartę pokładową Emirates i ważny dokument tożsamości w jednym z uczestniczących w ofercie punktów sprzedaży. My Emirates Pass zapewnia klientom zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty na wiele atrakcji turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burdż Chalifa. Pełną listę uczestniczących punktów sprzedaży można znaleźć na emirates.com/myemiratespass.

Więcej o: