Mikołajkowe bilety do Energylandii - świata przygód i wspaniałych atrakcji

Hoł, hoł, hoł! To ja, Święty Mikołaj. Już wkrótce Boże Narodzenie. Czy macie prezenty dla najbliższych? Świetnym i pomysłowym upominkiem byłyby bilety do Energylandii. Dzięki niemu obdarowana osoba miałaby możliwość przeżyć wspaniałe przygody w najnowocześniejszym parku rozrywki w Polsce. W dodatku taki bilet prezentowy możecie zamówić dla kogoś przez internet bez wychodzenia z domu. Jak myślicie, kogo moglibyście nim obdarować?

Mikołajkowy szał cenowy

Od 7 do 13 grudnia możecie załapać się na promocję biletów prezentowych z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym czasie obniżone zostały ceny:

  • biletów normalnych na 119 zł,
  • ulgowych na 79 zł,
  • a także dwudniowych biletów normalnych na 209 zł i ulgowych na 139 zł.

To też dobra wiadomość dla osób, które planują przyjechać do Energylandii w sezonie 2021 w dowolnie wybranym przez siebie terminie, zgodnie z kalendarzem otwarcia parku. Promocyjne bilety ważne będą aż do 24 października 2021. Jak kupić bilety prezentowe? Znajdziecie je na stronie: https://ticket.energylandia.pl/.

A jeżeli masz już bilety do Energylandii, dodaj do nich niezapomnianą pamiątkę ze sklepu online i skorzystaj z promocji -20 proc. na cały koszyk przy zakupach powyżej 150 zł. Sklep z gadżetami dostępny jest na stronie https://sklep.energylandia.pl/.

Rodzinne upominki

Biletami prezentowymi przede wszystkim można obdarować naszych najbliższych. Upominek dla dzieci pod choinkę? Czy może prezent świąteczny dla wnuczków od dziadków? To nie ma znaczenia, każda okazja jest dobra. Nieważne, czy od rodziców, czy od cioci i wujka lub innych krewnych - bilet prezentowy do Energylandii sprawdzi się w każdej sytuacji.

Przede wszystkim to niespodzianka dla dzieci. Dorosłym jednak też taki podarunek na pewno się spodoba. Będzie to dla nich przepustka do spędzenia niezapomnianych chwil. Podarujcie najbliższym możliwość odwiedzenia odjazdowego parku rozrywki i jedźcie tam razem z nimi. W Energylandii przeżyjecie ciekawą przygodę. Dlatego zachęcamy do zakupu biletów prezentowych - spełnijcie komuś dziecięce marzenia.

Prezenty firmowe

Jesteś pracodawcą i chcesz docenić swoich pracowników? A może chciałbyś obdarować czymś swoich partnerów biznesowych? Nic prostszego! Podaruj im bilety prezentowe do Energylandii. To idealny upominek świąteczny. Taki prezent będzie również dobrym wyborem jako dodatkowe podziękowanie za cały rok wspólnej pracy. Pamiętaj, że bilet do Energylandii można wykorzystać podczas wyjazdu ze znajomymi, z rodziną, ale może to być też świetny pretekst do firmowego wyjazdu integracyjnego. Doskonała zabawa, bliższe poznanie załogi, wiele uśmiechów i radości.

Niespodzianki dla znajomych

Bilety dla rodziny i pracowników to nie jedyne opcje. Większość z nas ma wspaniałych przyjaciół, dobrych kumpli, pomocnych kolegów z pracy, a także fantastycznych znajomych ze szkoły. Nie możemy o nich zapomnieć, a przecież każdy zasługuje na prezent. Znajomi i przyjaciele na pewno docenią każdy, nawet drobny gest. W dodatku możecie do Energylandii pojechać razem, żeby ciekawie spędzić czas i zaznać niezapomnianych przygód. Dzięki temu wasze relacje być może jeszcze bardziej się pogłębią.