Wakacje wśród szumu fal - oferta rejsów Lidl Podróże

Codzienny widok morskich fal, słońce na twarzy i wiatr we włosach. Rejs statkiem to przeżycie zupełnie odmienne od tradycyjnych wakacji, jedna z najbardziej ekscytujących i najpiękniejszych form odkrywania nowych krajów oraz regionów, która pozwala na całkowity relaks i oderwanie się od codzienności. Oferty rejsów odbywających się w jesiennych oraz zimowych miesiącach można teraz znaleźć na stronie Lidl Podróże.

Rejsy turystyczne cieszą się dużą popularnością w części krajów europejskich i w Stanach Zjednoczonych. W Polsce nie są jeszcze tak rozpowszechnioną formą spędzania wakacji. Kojarzą się nadal z czymś bardzo luksusowym jak również niedostępnym. Tymczasem cena takiego wyjazdu może być porównywalna do ceny wypoczynku all inclusive w hotelu. Lidl Podróże oferuje wyjazdy rejsowe w cenie już od 999 zł. Rejsowe wakacje są niesamowicie relaksującym i wygodnym sposobem podróżowania.  Na nowoczesnym wycieczkowcu można spędzać czas na wiele różnych ciekawych sposobów: odwiedzić restauracje, teatr, SPA czy wziąć udział w warsztatach, konkursach czy innych formach animacji. Statek codzienne lub co kilka dni dobija do nowego portu. Momentalnie znajdujemy się w nadmorskim regionie, który chcemy zwiedzić, bez konieczności spędzania długich godzin w autokarze. Oprócz wygody, rejsy wyróżnia też wyjątkowa atmosfera. Przemierzając kolejne mile morskie, odczuwa się niesamowite poczucie wolności, co pozwala na całkowite „naładowanie baterii” podczas urlopu. 


Lidl Podróże ma w swojej ofercie zarówno rejsy po Morzu Bałtyckim czy Morzu Śródziemnym, jak i te dalekie rejsy dla osób, które chcą spędzić egzotyczne wakacje na Karaibach, Bliskim Wschodzie czy w Azji.  

Lidl PodróżeLidl Podróże fot.materiał prasowy


Osobom, które już teraz dreszczem przeszywa myśl o zimie w Polsce, tę perspektywę może osłodzić orientalny rejs: Zjednoczone Emiraty Arabskie-Katar-Bahrajn (10 dni, 14.02–23.02.2020). Wylot z Polski planowany jest na Walentynki, więc rejs może stać się niezapomnianym sposobem na świętowanie dnia zakochanych. Wspólne odkrywanie magicznego świata Wschodu, gdzie bogactwo, nowoczesność i tradycja łączą się w spójną całość i oferują niezwykłą mieszankę kulturową, będzie niewątpliwie magicznym i romantycznym przeżyciem. Podczas rejsu 5 gwiazdkowy statek MSC Bellissima zawinie do portów Dubaju, Abu Dhabi, Bahrajnu i Dohy. Zwiedzanie kolejnych miast będzie można dodatkowo urozmaicić wycieczkami fakultatywnymi, między innymi romantycznym rejsem łodzią po Dubai Marinie z kolacją lub wyjazdem do parku Ferrari World w Abu Dhabi, gdzie można przejechać się rollercoasterem „Formula Rossa”, który rozpędza się nawet do 240 km/h. 


Kolejną propozycją ucieczki z zimowej Polski na ciepłe morza jest rejs: Karaiby bez wizy z Martyniką (9?dni, 18.01-26.01.2019). Lasy deszczowe Martyniki wraz z jej bogactwem przyrody, destylarnie rumu, gdzie można poczuć prawdziwy smak tego karaibskiego trunku, bajeczne plaże Barbadosu, zapach kawy na Gwadelupie – ten rejs to prawdziwa eksplozja smaków i zapachów, połączona z nieziemskimi widokami rodem z „Piratów z Karaibów”. Bardzo interesujące są też wycieczki fakultatywne, podczas których będzie można zwiedzić np. plantację kawy oraz plantację bananów. Amatorzy rumu będą natomiast mieli okazję odwiedzić destylarnię i usłyszeć historię rumu Mount Gay, który jest prawdopodobnie najstarszą marką tego trunku na świecie. Oczywiście podczas wycieczki do destylarni odbędzie się również degustacja rumu. 


Osoby, które nie chcą czekać do nowego roku i wyjechać jeszcze przed końcem grudnia, mogą rozważyć rejs sylwestrowy. Przełom lat 2019 i 2020 spędzony na rejsie Sylwester na fali: Ryga Sztokholm (4 dni, 30.12-02.01) na pewno zapadnie w pamięć. Wyjazd obejmuje przejazd z Polski do Rygi, następnie zwiedzanie stolicy Łotwy i zakwaterowanie na statku drugiego dnia. Wieczorem 31.12 nocna przeprawa do Sztokholmu, z uroczystą kolacją i zabawą na promie. Pierwszy dzień nowego roku uczestnicy rejsu spędzą w szwedzkiej stolicy, zwiedzając między innymi Zamek Królewski, parlament, Stare Miasto oraz Gamla Stan z najstarszą i najpiękniejszą częścią Sztokholmu. 

Lidl PodróżeLidl Podróże fot.materiał prasowy