Pobyt na luksusowym kempingu w sercu pustyni? Masz szansę, jeśli podzielisz się postem na Facebooku

8 marca 2018 roku, na targach turystycznych ITB w Berlinie, Ministerstwo Turystyki Izraela ogłosiło start konkursu #PopUpOasis, którego celem jest podkreślenie walorów turystycznych Pustyni Negew jako optymalnej zimowej destynacji dla turystów z Europy.

Konkurs trwa do 25 marca tego roku, a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę pobyt na luksusowym kempingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Dedykowany jest mieszkańcom Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jako część kampanii marketingowej „NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia”.

- Pustynia Negew, z jej wspaniałym klimatem, znakomitymi możliwościami uprawiania sportów i unikalnymi krajobrazami, jest obecnie najgorętszym zimowym kierunkiem dla Europejczyków - powiedział Dyrektor Generalny Ministerstwa Turystyki Izraela, Amir Halevi podczas inauguracji konkursu.

 - Turyści, którzy kochają ekstremalne wyzwania, mogą skorzystać z oferty tanich lotów oraz wielu opcji zakwaterowania na pustyni i uprawiać sporty takie jak wspinaczka czy jazda górskimi rowerami od Morza Martwego aż po Morze Czerwone. Każdy może poczuć magiczny i niepowtarzalny klimat Pustyni Negew - dodaje.

 

W ramach #PopUpOasis na początku kwietnia do Izraela wyjadą przedstawiciele środowisk opiniotwórczych, dziennikarze i celebryci z krajów objętych konkursem.

Zaplanowano dla nich szereg atrakcji m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie parku Timna, wizytę w Kibucu Ketura, Ein Avdat i Sde Boker.

Dodatkowo, triumfatorzy konkursu, dla których wyjazd przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2018, zamieszkają w miejscach z typowo pustynnym klimatem - w Kibucu Elifaz oraz hotelu iBex w Micpe Ramon.

Aby wziąć udział w konkursie, należy udostępnić post na Facebooku i napisać, dlaczego to właśnie ty powinieneś pojechać w podróż. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.visitnegev.com.

Więcej o: