Funpass - pierwsza karta rabatowa do parków rozrywki

Funpass to nowa karta rabatowa skierowana do rodzin z dziećmi lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Rabaty rzędu 10-50% otrzymamy między innymi w parkach dinozaurów, parkach miniatur, wesołych miasteczkach i parkach linowych. Kartę można zamówić na portalu o parkach rozrywki - Parkmania.pl.

Koncepcja karty opiera się na formule 1+3, czyli 1 osoba zabiera ze sobą 3 dodatkowe osoby i w większości obiektów wszyscy korzystają z rabatów. Oprócz zniżek w parkach turyści korzystają z dodatkowych przywilejów, takich jak np. konkursy z nagrodami, organizowane przez Parkmania.pl.

Rabaty w obiektach honorujących kartę są różnorodne. Wybierając się w 4 osoby do parku można w sumie oszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych. Wśród Partnerów znajdują się takie obiekty jak Jurapark w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim, Rabkoland, Park Miniatur Świat Marzeń, Dinozatorland, Kina 5d Extreme, Hulakula i wiele innych.

"Udało się nam nawiązać współpracę z najchętniej odwiedzanymi polskimi parkami. Lista Partnerów będzie się powiększać, prowadzimy rozmowy z kolejnymi obiektami." - mówi Anna Marasek, pomysłodawczyni i współzałożycielka portalu.

Karta Funpass kosztuje 19 zł i działa przez rok od zakupu, zatem nie trzeba się spieszyć, by zrealizować swój rabat. Ponadto z rabatów korzysta się w ciągu roku wielokrotnie. Wystarczy okazać ważną kartę Funpass wraz z każdą wizytą.

W 2004 roku był jeden park dinozaurów w Bałtowie. Dziś jest ich w całej Polsce 17, wkrótce otwiera się kolejny. Zainteresowanie parkami rozrywki z każdym rokiem rośnie. Portal Parkmania.pl to szczegółowy, stale aktualizowany przewodnik po polskich i zagranicznych parkach rozrywki. Portal powstał we wrześniu 2010 roku. "Naszym celem jest aby Parkmania.pl była głównym źródłem informacji o polskich i zagranicznych parkach rozrywki oraz platformą łączącą odwiedzających jak również same parki - stąd społecznościowy charakter strony i możliwość umieszczania opinii, zdjęć czy wideo z wizyt w parkach." - dodaje Anna Marasek. "Jednocześnie wprowadzając kartę Funpass chcemy zaoferować turystom atrakcyjne zniżki na tego typu obiekty."

Więcej o: