Z kim najchętniej spędzilibyśmy noc w hotelu?

Pretty Woman wyprzedza Larę Croft i Catherina Zetę-Jones, a filmowy doktor opiekuje się buddystami i piratami - serwis rezerwacji hotel.info zadał swoim europejskim użytkownikom pytanie: z którą sławą najchętniej spędziliby noc w pokoju hotelowym.

"Wyobraź sobie, że mógłbyś spełnić swoje życzenie - spędzić noc w pokoju hotelowym w towarzystwie jednej z tych znanych osobistości - kogo byś wybrał?" Takie pytanie postawił swoim europejskim klientom hotel.info, bezpłatny serwis rezerwacji hotelowych.

Noc z Julią Roberts

Okazało się, że zarówno u Pań, jak i u Panów, wysoko w rankingu stoją osoby ze świata biznesu filmowego. Ale również aktorzy sceny politycznej i postacie historyczne nie są pomijane. W odpowiedzi na pytanie o ulubioną gwiazdę żeńską pierwsze miejsce w skali sympatii przedstawicieli silnej płci zdobyła Julia Roberts z wynikiem 19,5 proc. Pretty Woman odsunęła tym samym Angelinę Jolie (16,5 proc.) na drugą pozycję. Catherine Zeta-Jones z wynikiem 15,5 proc. zdobyła trzecie miejsce. Jessica Alba z niespełna 10 proc. plasuje się w pewnym odstępie za czołową trójką ulubionych gwiazd. Sławne pop-divy, jak Madonna czy Lady Gaga wylądowały w drugiej połowie rankingu męskiego.

George Clooney fantazją pań

Europejskie klientki hotel.info przekonał natomiast urok dawnego filmowego doktora: George Clooney z wynikiem prawie 24 proc. głosów zapewnił sobie pierwsze miejsce i stał się jednoznacznym faworytem wśród hotelowych towarzyszy. Uznaniem cieszył się również Richard Gere (ponad 13 proc.). Trzecie miejsce należy do Johnny'ego Depp'a. Z tym aktorem wprowadziłoby się do pokoju ponad 12 proc. ankietowanych pań.

A może Kleopatra?

W odpowiedzi na pytanie o postać historyczną, z którą chętnie spędziliby noc w pokoju hotelowym, pierwsze miejsce w ankiecie dla panów z Europy zdobyła Raquel Welch z ponad 17,5 proc., niewiele przed Romy Schneider, która zjednała sobie niecałe 17 proc. głosów. Dwucyfrowy wynik procentowy uzyskała również Kleopatra. James Dean z wynikiem 17 proc. znalazł się na pierwszym miejscu wytypowanych przez europejskie panie faworytów z przeszłości. Wśród Europejek popularne są także osobistości z życia politycznego i historyczne: Leonardo Da Vinci otrzymał 16,5 proc. głosów, a prezydent Kennedy ponad 10 procent. Karl Marx z wynikiem 2,5 proc. znalazł niewiele zwolenniczek.

Źródło: Hotel.info

Więcej o: