Konkurs "Magia spa - tak ją malują"

embed

Z czym kojarzy Ci się spa? Jak wyobrażasz sobie swój dzień odnowy biologicznej? Czekamy na Twoje impresje i ekspresje. Forma tym razem graficzna. Wygraj relaksujący pobyt dla 2 osób w jedym z ośrodków wellness w Austrii!

Czy spa to dla Ciebie sauna, łaźnia parowa i basen ? A może kąpiel w czekoladzie, ziemniaczany peeling lub piwne inhalacje ? A może po prostu gorąca kąpiel w starej, dobrej wannie, przy dźwiękach uspokajającej muzyki i kieliszku wytrawnego wina/kubku pysznej herbaty? Czy swój dzień w spa spędzasz samotnie , we dwójkę , czy z całą rodziną ?

Chętnie dowiemy się, jak wyobrażasz sobie dzień pełen relaksu i błogiego nicnierobienia, kiedy o Twoje samopoczucie troszczy się wykwalifikowany sztab specjalistów: masażystów, kosmetyczek, trenerów, instruktorów...

Aby uatrakcyjnić nasz konkurs i zmobilizować uczestników naszej zabawy do twórczej inwencji, postanowiliśmy zaproponować formę graficzną w szerokim tego słowa znaczeniu. Na zgłoszenia w formie zdjęć, kolaży, rysunków, komiksów itp. czekamy do końca listopada 2009 pod adresem internetowym aoit@austria.info

Życzymy przypływu weny i gwarantujemy, że trud się opłaci - do wygrania tygodniowe pobyty narciarskie (ze skipassami) dla 2 osób w obiektach, gdzie króluje magia spa ...

Narty, góry i termy - Gastein

Ze stoku prosto do term: Goście tylko o tym marzą!

50 kolejek linowych i wyciągów oraz łącznie ponad 200 kilometrów świetnie przygotowanych i zawsze ośnieżonych stoków sprawia, że dolina Gasteinertal jest jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów narciarskich w kraju. Wysokości do niemal 2700 m sprawiają, że serca narciarzy biją szybciej. Oferta basenów termalnych w Gastein jest wyjątkowa w regionie alpejskim również dzięki niewielkiej odległości dzielącej termę skalną (Felsentherme) i alpejską (Alpentherme). W połączeniu ze znaną na całym świecie gościnnością, z jaką witani są goście w Gastein, oferta ta wprawi w zachwyt każdego. Do zobaczenia w Gastein!

Dowiedz się, czym słynie Dolina Gastein i poznaj jej zimową ofertę

Designer ****Relax Resort Kreischberg

Nowo otwarty hotel oferuje nowoczesne pokoje i apartamenty z balkonem i wspaniałym widokiem na bioregion i leśny zakątek Murau. Mile widziani są tutaj zarówno turyści przyjeżdżający indywidualnie, jak i goście przybywający na seminaria oraz grupy. Rozrywki dostarcza hotelowy bar, klub cygarowy i irish pub z kręgielnią, bilardem i rzutkami. Szczególną atrakcją jest oaza wellnessu o powierzchni 460m2 , mieszcząca się na 6. piętrze hotelu, obejmująca basen rekreacyjny, grotę solną, saunę, biosaunę i solarium. Przez 6 dni w tygodniu poddać się można dodatkowym zabiegom odprężającym: masażom i zabiegom pielęgnacyjno-kosmetycznym.

Więcej informacji i oferta hotelu Designer****Relax Resort Kreischberg

Hotel Larimar****Superior ? Terma ? Spa - Przytulne i bezpieczne schronienie

Luksusowy i przytulny hotel przesycony jest filozofią ekologii. Skorzystajcie z dobrodziejstw zajmującego 4.000 m2 powierzchni kompleksu wellness&spa z termą Larimar, zespołem saun, Spa Larimar oraz działem zabiegów zdrowotnych i upiększających. Zdrowa kuchnia inspirowana kuchnią śródziemnomorską, ekologiczne pokoje o wystroju nawiązującym do 4 żywiołów oraz bezpłatne korzystanie z ogólnodostępnej termy Stegersbach to ukoronowanie fantastycznej oferty hotelu.

Poznaj nowy wymiar luksusu. Więcej o Larimar****Superior

embed

Zell am See-Kaprun: Przyjemności urlopu w Alpach Salzburskich

W sercu Ziemi Salzburskiej przepiękna przyroda stwarza oazę odpoczynku - o każdej porze roku. Na lodowcu Kitzsteinhorn, położonym na wysokości 3029 metrów, przez cały rok można cieszyć się jazdą na nartach. W zimie goście mają u swych stóp 138 kilometrów najlepszych stoków. Szybki i wygodny transport zapewniają 54 nowoczesne kolejki linowe i wyciągi, przy pomocy których można dotrzeć także prosto do najlepszych snowparków w regionie. W dolinie zdejmuje się narty, zamiast nich nakłada łyżwy lub śniegowce i kontempluje prawdopodobnie najpiękniejszą zimową panoramę Austrii.

Zell am See-Kaprun: Przyjemność urlopu w Alpach Salzburskich. Dowiedz się więcej

embed

Zimowa bajka za przystępną cenę - agroturystyka w Austrii

Gdy płatki śniegu wirują w powietrzu, pachnie grzane wino, a policzki dzieci są zarumienione, zimowe bajki stają się rzeczywistością - podczas zimowego urlopu w wiejskim gospodarstwie dla całej rodziny za przystępną cenę.

Przeżyj najpiękniejszą bajkę tej zimy: Wiele z ponad 3000 gospodarstw agroturystycznych w całej Austrii leży w znanych na całym świecie ośrodkach sportów zimowych lub w bezpośrednim pobliżu stoku. Świetnie przygotowane narciarskie trasy biegowe tuż przed drzwiami domu, własne wyciągi, niekończące się trasy biegowe, idealne górki saneczkarskie, przytulne schroniska i stajnie pełne zwierząt dopełniają rodzinnego szczęścia.

Dowiedz się więcej o Agroturystyce na zimę w Austrii.

Pozwól, by tyrolscy gospodarze porządnie Cię rozpieścili!

U nas możesz się cieszyć zimą i wszystkimi zimowymi formami sportowej aktywności: jazdą na nartach, nocnymi biegami narciarskimi, jazdą na desce snowboardowej, biegami narciarskimi, ski-touringiem, chodzeniem na rakietach śnieżnych, jazdą na łyżwach, wspinaczką lodową, hokejem na lodzie, jazdą na sankach, curlingiem, ... itd. Na piękny urlop składa się zwykle ogromna porcja poczucia szczęścia, harmonia przeżytych chwil i poruszające wrażenia, które zabieramy ze sobą w sercu do domu.

A kiedy gościnność przerodzi się w przyjaźń, będzie to najpiękniejszy owoc, jaki może ona wydać.

Sprawdź, co w tym roku przygotowali dla Ciebie tyrolscy gospodarze

Salzburg - Kultura i Natura

Miasto Mozarta o "najcichszej porze roku" pokazuje swe romantyczne oblicze. Okryte delikatną bielą historyczne otoczenie tworzy bajkową scenerię dla alpejskich jarmarków adwentowych, kontemplacyjnej muzyki i tradycyjnych jasełek. Od ponad 500 lat przed katedrą odbywa się "Salzburski Jarmark Bożonarodzeniowy". Za szczególną perełkę uważa się jarmark zwany "Hellbrunner Adventauzber", odbywający się na arcybiskupim zamku Hellbrunn.

Poznaj atmosferę miasta narodzin najsłynniejszej na świecie kolędy w romantycznej zimowej scenerii!

Więcej o: