TT Warsaw - jedno miejsce, wiele kierunków

Targi TT Warsaw to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników turystyki. Każdy, komu bliskie są podróże - będzie mógł wybierać spośród tysięcy propozycji. Impreza odbędzie się 20-22 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Targi TT Warsaw to propozycje dla każdego miłośnika podróży. Dla najbardziej aktywnych, których skusi nurkowanie z rekinami, oglądanie z bliska wielorybów czy safari na grzbiecie słonia. Dla tych, którzy preferują zimowy wypoczynek na górskich stokach czy wyjazdy świąteczno-sylwestrowe. Dla miłośników egzotyki na wyciągnięcie ręki będą najdalsze zakątki świata, zaś wielbiciele morskich przygód będą mogli wybierać między propozycjami rejsów w rejon Morza Śródziemnego, Karaibów, Ameryki Południowej, Azji czy Oceanu Indyjskiego.

TT Warsaw to jednak nie tylko oferty turystyczne. Targi są doskonałą okazją, aby poznać kulturę krajów z całego świata. Dlatego warto odwiedzić Global Village - miejsce, w którym wymieszają się kultury z różnych zakątków świata. W Global Village będzie można posłuchać muzyki narodowej, obejrzeć tańce narodowe czy posmakować kuchni regionalnej z takich krajów, jak Egipt, Ekwador, Hiszpania, Iran, Kenia, Słowacja, Turcja, Wenezuela czy Meksyk.

Szczególne atrakcje czekają nas także na stoiskach narodowych, na których zaprezentuje się kilkadziesiąt krajów z sześciu kontynentów. Na stoisku narodowym Norwegii, Kraju Patronackiego TT Warsaw, będzie można zasięgnąć informacji na temat tego kraju, a także obejrzeć występ zespołu Gammalt Nymalt grającego folk i jazz na tradycyjnych instrumentach smyczkowych. Znajdzie się tam także oferta rejsów wędkarskich, spływów górskimi potokami, wycieczek psim zaprzęgiem.

Wśród stoisk narodowych znajdzie się też Polskie Stoisko Narodowe, gdzie polskie regiony zaprezentują atrakcje całego naszego kraju - od Bałtyku po Tatry. Na Polskim Stoisku Narodowym będzie można znaleźć ofertę m.in. wyjazdów weekendowych, sylwestrowych i zimowych.

Na zwiedzających czekają też spotkania ze znanymi podróżnikami, jak Marek Kamiński czy Olgierd Budrewicz. W loteriach i konkursach będzie można wygrać cenne nagrody, choćby bezpłatne bilety lotnicze czy egzotyczne wycieczki na Maltę czy do Akaby (Jordania). Będzie można także wczuć się w trudną rolę pilota samolotu i spróbować swoich sił na symulatorze lotu.

Udział w targach TT Warsaw potwierdziło prawie 60 krajów z całego świata. Po raz pierwszy zaprezentują się na nich Jamajka, Kongo, Korea Południowa, Senegal i Tahiti/Polinezja Francuska.

Informacje praktyczne:

Wstęp na targi jest odpłatny, a zwiedzających obowiązuje rejestracja (nie dotycząca gości, szkół, oraz osób posiadających karnety wstępu z Targów LATO 2007). Rejestracji można dokonać bezpośrednio przed targami. Goście posiadający karnety wstępu z targów LATO 2007 będą mogli wymienić je na bezpłatne bilety na targi TT Warsaw 2007 w specjalnie oznaczonym punkcie bezpośrednio przed targami.

Przedstawiciele branży w tym roku po raz pierwszy będą mogli skorzystać z możliwości otrzymania bezpłatnej Karty MT Polska. Została ona stworzona z myślą o wygodzie i dodatkowych przywilejach stałych klientów odwiedzających nasze imprezy targowe. Szczegóły na ten temat znajdują się w serwisie internetowym www.ttwarsaw.pl.

"Powrót gratis" - Goście Targów LATO, którzy przyjadą pociągiem, mogą skorzystać ze specjalnej oferty "powrót gratis" przygotowanej przez PKP Przewozy Regionalne Sp. z o. o. - Partnera Targów. Szczegóły na ten temat znajdują się w serwisie internetowym www.ttwarsaw.pl. Podczas Targów informacji będzie udzielać recepcja.

Polskie Linie Lotnicze LOT jako oficjalny przewoźnik Targów TT Warsaw Tour & Travel 2007 przygotowały dla Wystawców i Gości targowych specjalną ofertę: do 40% zniżki dla pasażerów podróżujących w klasie biznes i w klasie ekonomicznej. Szczegóły na ten temat znajdują się w serwisie internetowym www.ttwarsaw.pl.

CENY BILETÓW:

12 zł - za każdy dzień targów

20 zł - bilet na 2 dni

30 zł - bilet na 3 dni,

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

20 września: 10-18 - dzień branżowy

21 września: 10-18 - dzień dla wszystkich zwiedzających

22 września: 10-17 - dzień dla wszystkich zwiedzających.

Więcej informacji o targach TT Warsaw na stronie www.ttwarsaw.pl.

Przyjdź na targi TT Warsaw i odwiedź stoisko Norwegii! Odbierz nagrodę niespodziankę!

Uwaga! Warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie biletu wstępu na targi.

Liczba nagród ograniczona.

Więcej o: