Urlop Last Minute - sprawdź, co przygotowały biura podróży

Jeżeli masz dosyć szaroburej pogody w Polsce, wybierz się na urlop do ciepłych krajów z ofertą Last Minute. Sprawdź co proponują biura podróży i gdzie najlepiej teraz pojechać.

Egipt to jeden z najpopularniejszych kierunków wycieczkowych wśród Polaków. Najciekawsze oferty Last Minute w ten rejon Afryki przygotowało biuro Neckermann . Wycieczki oferują zakwaterowanie w luksusowych hotelach (4- i 5-gwiazdkowych) , które oferują podróżnym wszystkie atrakcje, które mogliby sobie wymarzyć - od pięknych, dużych basenów, po sklepy i usługi na terenie hotelu aż po animacje i zorganizowane wycieczki w okolice sławnych piramid.

Jeżeli jednak obawiacie się klątwy Faraona i znudziło Was nurkowanie wśród rafy koralowej, być może zdecydujecie się na kierunek bliższy Europie. Wyspy Kanaryjskie to luksusowy kierunek wakacji, jednak w ofercie Last Minute ceny plasują się już w okolicach 2000 zł za 8 dni. Ciekawe oferty przygotowało biuro TUI , w którego ofercie znajdziecie zarówno wycieczki do Egiptu, jak i na słoneczne Wyspy Kanaryjskie. Do Hiszpanii , na kontynent warto jednak wybrać się z biurem Itaka , które przygotowało bardzo ciekawe oferty zarówno w okolice Barcelony, jak i do Andaluzji. Hiszpania jak i jej wyspy (Kanaryjskie, Majorka, Minorka i Ibiza) przyciągają turystów, którzy szukają dobrej zabawy (miasta, które nigdy nie śpią jak Barcelona), jak i tych, którzy szukają spokojnego odpoczynku w gronie najbliższych. Wszyscy jednak docenią malownicze widoki znad Morza Śródziemnego i piękne, piaszczyste plaże.

Jeżeli zwiedziliście już popularne miejsca, o których pisaliśmy lub szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i egzotycznego - Rainbow przygotowało dla Was wyjątkową ofertę Last Minute . Znajdują się w niej tak niesamowite kierunki jak, np. Chile, Meksyk czy Sri Lank a. Z drugiej strony jednak, jeżeli potrzebujecie chwilowego oddechu od codzienności i szukacie ciekawego i niezbyt odległego miejsca w Europie, mogą zainteresować Was wycieczki do Paryża, Pragi lub Wiednia . W każdym z tych miejsc czekają na Was wspaniałe regionalne atrakcje, np. kąpiel w czeskim piwie albo romantyczna kolacja z widokiem na rozświetloną Wieżę Eiffla. W Rainbow znajdziecie też inne oferty Last Minute w dobrych cenach, bez względu czy szukacie egzotycznych, słonecznych wakacji, czy chcecie skorzystać z ostatniego śniegu w tym roku i poszusować na nartach.

Źródło: Neckermann, Itaka, TUI, Rainbow - last minute