Konkurs TRASEO - wygraj narty i gadżety na zimę!

Poleć innym swoją narciarską trasę i wygraj sprzęt narciarski.

Zima niemalże w pełni, niektóre stoki narciarskie już działają, trasy biegowe niedługo będą gotowe, więc najwyższy czas pomyśleć o swoim narciarskim wyposażeniu. Kurtka, spodnie, buty, no i oczywiście narty. Dla wszystkich tych, którzy z narciarstwem są za pan brat, ale także dla tych, którzy w tej dziedzinie dopiero stawiają pierwsze kroki, serwis Traseo.pl, we współpracy ze sklepem PolarSport.pl, przygotował specjalny zimowy konkurs. Wszyscy fani nart skiturowych, biegówek, zjazdówek, snowboardu i wszelkiej innej formy zimowej aktywności zaproszeni są do dzielenia się bądź narciarskim doświadczeniem z poprzednich lat, bądź też tegorocznymi trasami.

Każdy narciarz posiada wspomnienia z wypraw, którymi chciałby się podzielić. Warto zatem odszukać w zakurzonych szufladach swoje ślady *gpx bądź wyrysować te trasy, które sprawiały najwięcej przyjemności.

Pokaż innym, że zima na nartach (i nie tylko) to świetne antidotum na mrozy i szrony. Każda trasa umieszczona w serwisie Traseo.pl i zgłoszona do konkursu "Szał na śniegu" ma szansę na zdobycie głównej nagrody, jaką są narty Black Diamond Guru, które ufundował PolarSport.pl. Nagrodami dodatkowymi jest pięć chustek typu buff.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziesz w serwisie Traseo.pl.