Podróż poślubna z Supertourem

Supertour Lufthansa City Center organizuje podróże dla nowożeńców. W ofercie biura znalazły się m.in.: Paryż, Rzym, Barcelona, Bali, Rodos, Wyspy Kanaryjskie, Hawaje, Mauritius, Seszele i Malediwy

Na zimę Supertour poleca Kostarykę, Kenię (bezpośredni czarter z Warszawy) oraz Bangkok i wyspę Phuket. Biuro zaznacza w rezerwacji, że jest to podróż poślubna, a klienci oczekują wyjątkowego traktowania. Zazwyczaj młode pary na powitanie otrzymują np. butelkę szampana, kosz owoców, bukiet kwiatów, a ich łóżko ozdobione jest płatkami róż. Jeśli zdecydują się na nurkowanie, sprzęt wyposażony będzie w akcenty ślubne - welonik i muchę. Wielu klientów preferuje oferty szyte na miarę. Zgodnie z ich życzeniem biuro może zarezerwować np. rejs, safari we dwoje, przedstawienie w teatrze czy operze, kolacje przy świecach nad morzem.

Jedną z ofert przygotowanych na specjalne życzenie był wyjazd na Hawaje. Przelot i nocleg ze śniadaniem kosztował państwa młodych ok. 15 tys. zł. Dodatkowe atrakcje to: skok ze spadochronem (ok. 300 dol., w tym filmowanie i fotografowanie), oglądanie wielorybów na wyspie Maui (ok. 300), nurkowanie w zatoce Hanauma (30), całodzienny połów merlina na Pacyfiku (ok. 200), przejazd rowerami przez kanion Waimea (ok. 200) oraz przelot helikopterem nad Big Island (400). Podróż kosztowała w sumie ok. 30 tys. zł.

www.supertour.pl

Więcej o: