Zima z Neckermannem

Neckermann zaprasza na coroczny Skiopening, czyli wielkie otwarcie sezonu narciarskiego w Zell am See i Kaprun w Austrii

Będzie można bezpłatnie przetestować narty firmy Stöckli i wziąć udział w zawodach z nagrodami. Odbędzie się koncert Patrycji Markowskiej, Urszuli i Grzegorza Markowskiego. O oprawę muzyczną zadba didżej Hirek Wrona. Skiopening potrwa od 11 do 20 listopada, główne atrakcje - 11 i 12. Ceny już od 520 zł za trzy noclegi, w cenie skipass oraz rabaty na sprzęt narciarski i spa.

Zimowa oferta Neckermanna to 300 miejscowości narciarskich i ponad 700 hoteli. Wśród nowości m.in.: region Vorarlberg w Austrii, Liechtenstein, Dolomity Ski Safari dla amatorów mocnych wrażeń, rezerwacja sprzętu przed wyjazdem, dojazd do Austrii autokarem w wybranych terminach, zakup skipassów u miejscowych przedstawicieli Neckermann Service. W tym sezonie touroperator proponuje ponad 50 obiektów ze skipassem w cenie.

Na miłośników ciepłych krajów czeka 30 kierunków, w tym kilka nowych: Turcja, Gambia, Senegal, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz region Recife w Brazylii. Biuro wprowadziło rezerwację niestandardowych terminów, np. 9, 10, 12 dni. W katalogach znalazły się propozycje dla seniorów, nowożeńców, rodzin i singli wyjeżdżających z dziećmi (w tym trzy hotele z polskimi animacjami Happy Events w Egipcie i na Teneryfie), a także hotele tylko dla dorosłych. Ci, którzy lubią zmieniać miejsca wypoczynku, mogą skorzystać z oferty "Z wyspy na wyspę" na Teneryfie i La Gomerze lub "Island jumping" na Malediwach i Seszelach oraz na Dominikanie i Kubie. Biuro przygotowało także 22 wycieczki objazdowe, rejsy po Nilu, fly&drive na Kubie i w Meksyku oraz osiem wycieczek samochodem osobowym i z osobistym przewodnikiem po Kubie, Sri Lance i Kenii.

Największe zniżki (do 30 proc.) obowiązują przy rezerwacji do końca września. Ponadto możemy liczyć na vouchery na kolejne wakacje oraz udział w losowaniu wycieczek.

www.neckermann.pl