Zima z Rainbow Tours

Jest już zimowy katalog Rainbow Tours, a w nim sporo nowości

Oto kilka z nich: wycieczka autokarowa do Berlina z wizytą w aquaparku Tropical Islands; "Paryż dla małych i dużych dzieci" - zwiedzanie miasta plus Disneyland; weekendowy wypad do Lizbony; ośmiodniowy samodzielny objazd Teneryfy, Lanzarote i Fuerteventury; Boże Narodzenie w Laponii; sylwester w Uzbekistanie; samolotowe wypady na narty (np. Val di Sole, Val di Fiemme/Fassa, Tignes, Alpe d'Huez). W Val di Sole i Val di Fiemme touroperator uruchomi Figlokluby z polską animacją, w programie m.in.: nauka jazdy na nartach, kuligi, gry towarzyskie, budowa igloo, karaoke, poznawanie legend i lokalnych zwyczajów. Kolejna nowość to Rainbow Sky - szkółki narciarskie dla młodzieży i dorosłych. Ich atuty to: polscy instruktorzy, dwugodzinne zajęcia pięć dni w tygodniu, lekcje indywidualne.

Rezerwując wyjazd do 15 października, zyskamy od 19 do 31 proc. rabatu. - To nie wszystkie niespodzianki - mówi dyrektor marketingu Emilia Bratkowska. - Wraz z liniami Enter Air fundujemy klientom lecącym na narty do Włoch i Francji dodatkowe 5 kg limitu bagażowego. Promocja trwa do 30 września.

Rezerwacja first minute zapewnia m.in.: gwarancję najniższej ceny, gwarancję jej niezmienności oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu.

www.rainbowtours.pl