Grecja wyprzedana...

...w połowie sezonu - donoszą portale Easygo.pl i Wakacje.pl. - Ofert do sprzedania od ręki jest naprawdę niewiele - mówi Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży w obu portalach

- Większość musimy potwierdzać w biurach podróży, a one u greckich kontrahentów, gdyż po niedawnym kryzysie w Afryce Północnej Grecja sprzedawała się doskonale jako alternatywa dla Egiptu i Tunezji. Nie bez znaczenia jest także gwarantowana pogoda, korzystne ceny i wysoka jakość usług.

W sierpniu wciąż można wybrać się do Turcji, Hiszpanii, Egiptu lub Tunezji. Trzeba się jednak spieszyć, bo i te oferty sprzedają się w szybkim tempie. Potwierdza to spadek liczby wyjazdów last minute. Wedle wyliczeń EasyGo.pl i Wakacje.pl w lipcu sprzedaż "lastów" była o 14 proc. niższa niż przed rokiem. - Właściwie nie ma miejsc na wyloty z dnia na dzień, więc obniżka cen nie ma żadnego uzasadnienia - komentuje Iwona Sokołowska.

W obu portalach dostępne są jeszcze tygodniowe wyjazdy do: Turcji - od 1271 zł; Hiszpanii - od 1587; Egiptu - od 1160; Tunezji - od 1400. Najtańsze opcje to hotele 3* plus śniadania i obiadokolacje.

www.easygo.pl

www.wakacje.pl

Więcej o: