Świętokrzyskie zauroczy

Ziemia Świętokrzyska. Zachwyca unikatowymi zabytkami kultury i architektury, bogactwem skarbów Ziemi gromadzonym przez wieki, pomnikami przyrody.

Niepozorny, ale jakże magiczny zakątek Europy. Miejsca mocy, z których każdy może czerpać garściami. Duchową - z religii i niezwykłych miejsc kultu. Intelektualną - z obcowania ze śladami przeszłości, ze skarbami jakie pozostawili dawni mieszkańcy tej ziemi. Fizyczną - przemierzając górskie szlaki, trasy rowerowe, podziwiając przyrodę z końskiego grzbietu czy zawieszonej na niebie paralotni.

Świętokrzyskie - w sercu Polski a zarazem - Polska w miniaturze: góry, stoki narciarskie, zachwycające panoramy, dzikie rzeki i jeziora pełne ryb. Jedno z najczystszych województw w naszym kraju. Z aurą magii i tajemnicy, z miejscami budzącymi dreszczyk emocji i ciekawość, z licznymi atrakcjami, a więc z wszystkim, co kochają również najmłodsi. Bo Świętokrzyskie to miejsce przyjazne dzieciom.

Zapraszam do podróży po naszym pięknym i niezwykłym regionie. Po miejscu bez liftingu - prawdziwym w każdym dotyku, coraz bardziej unikalnym i w większej cenie, choć za niewielkie pieniądze. Czarujące Świętokrzyskie polecam!

Film reklamowy województwa

reżyseria Sambor Wilk, realizacja TVN

Więcej o: