Zrób zdjęcie i wygraj wyjazd narciarski w Dolomity

Uwaga! Nikt, komu marzy się narciarskie szaleństwo we włoskich Dolomitach (albo chociaż nowe gogle) nie może zlekceważyć tej notki! Wystartował zimowy konkurs zaprzyjaźnionego serwisu Kolumber!

Chociaż pogoda za oknem przypomina raczej październik (wyjątkowo zimny), a głowy zaprząta Wam pewnie wigilijny karp, prezenty i nerwowe podliczanie pieniędzy, Bermudy myślą głównie o tym, jak przyjemnie spędzić zimę... na śniegu. O tym samym pomyślała redakcja serwisu Kolumber.pl, która wraz z serwisami SkiOne.pl i Travel.One.pl przygotowała dla swoich użytkowników zimowy konkurs fotograficzny. Zasady są proste, a nagrody godne tego, by o nie powalczyć.

Co można wygrać? - pobyt we włoskich Dolomitach dla 2 osób w hotelu +3* z wyżywieniem - bony na zakupy do wykorzystania w sieci sklepów sportowych Intersport o łącznej wartości 4000 zł - gogle narciarskie - albumy narciarskie Co trzeba zrobić, żeby wygrać? 1. Zrób radosne zdjęcie z wyjazdu narciarskiego 2. Zarejestruj się w serwisie Kolumber.pl 3. W dniach od 18.12.2008 do 17.01 2009 opublikuj zdjęcie (wraz z krótkim opisem w jakich okolicznościach zostało wykonane) w serwisie Kolumber.pl 4. Wygrywaj nagrody!

Szczegóły na stronie konkursu "POCZTÓWKA ZE STOKU" Więcej informacji znajdziesz też w regulaminie konkursu

Sponsorami wszystkich nagród w konkursie są: SkiOne.pl i TravelOne.pl

Więcej o: