Konkurs "Wakacje za jeden uśmiech" - sprostowania, wyjaśnienia

Wyniki pierwszej rundy konkursu wzbudziły strasznie dużo emocji. W komentarzach pojawiły się najróżniejsze pytania i opinie. Cieszy nas Wasza aktywność i zaangażowanie, martwią kontrowersje. Dlatego śpieszymy z wyjaśnieniami.

Na początek kwestia wyboru zdjęć finałowych.

Jak słusznie zauważa Bermuder tytuł konkursu był raczej umowny.

Nie zakładaliśmy, że będziemy nagradzać jedynie zdjęcia przedstawiające uśmiechnięte buzie, choć jak widzicie takie zdjęcia stanowią sporą część trzynastki.

Pozostałe - te przedstawiające widoki, chwile uchwycone podczas wakacyjnych podróży wywołały uśmiech na naszych twarzach - niekiedy był to uśmiech radosny, czasem raczej uśmiech zamyślenia.

Dlaczego takie zdjęcia, dlaczego tak zróżnicowane? Bo uważamy, że ile każda podróż jest czymś strasznie subiektywnym, że są różne "sposoby podróżowania" i wszystkie warte są pokazania. Wśród autorów zdjęć wyraźnie widać różne grupy - tych podróżujących z dziećmi, tych szukających odpoczynku, ale też globtroterów, poszukiwaczy wrażeń. Staraliśmy się wybierać zdjęcia różnorodne, żeby dać głosującym możliwość wybrania z jak największego spektrum.

Rozumiemy rozgoryczenie osób, których zdjęcia do tej trzynastki nie trafiły. Jest nam przykro, że nie możemy nagrodzić wszystkich.

Do Marcina: naturalnie zaglądamy tu regularnie, czytamy co piszecie i nie zapominamy, że cała nasza praca jest dla Was właśnie. Zawsze staramy się odpisywać na Wasze uwagi - czasami nie jesteśmy w stanie odpisać niezwłocznie, bo prace redakcyjne zajmują nam głowy i ręce. Nigdy jednak nie jest tak, że coś "raczymy zrobić". Rozmawiamy z Wami z radością i angażujemy się w to, co piszecie. Każdy komentarz jest dla nas wskazówką, jak powinniśmy rozwijać się dalej, o czym pisać, co Wam się podoba, a co drażni. I cały czas pamiętamy, że JESTEŚMY DLA WAS - a poznać Was możemy w komentarzach, w mailach, w rozmowach właśnie. Bo jakkolwiek banalnie to brzmi - Bermudy są serwisem, w którym to Wy macie decydujący głos.

I ostatecznie problem terminu zamknięcia głosowania: słusznie zauważyliście, że Regulamin zakłada, że głosowanie trwa do 06.10. Przesunięcie terminu w notce z wynikami pierwszej rundy to ewidentny błąd z naszej strony, serdecznie za niego przepraszamy.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wszystkie Wasze opinie,

Redakcja

ZAWSZE ZNAJDZIECIE NAS POD ADRESEM:

bermudy@g.pl

Więcej o: