Konkurs "Wakacje za jeden uśmiech" - jesteście niesamowici!

Drodzy czytelnicy, dziękujemy za udział w konkursie ''Wakacje za jeden uśmiech''. Kolejny raz udowodniliście, że jesteście niesamowici. Dlaczego?

Na konkurs wpłynęło prawie 5000 zdjęć. Rekordzista dodał ich ponad 200! Wszystkie zdjęcia są ciekawe, wesołe, wakacyjne. Cała redakcja zatęskniła za wakacjami. Jesteśmy niezmiernie wzruszeni i ogromnie Wam dziękujemy.

Prosimy też o cierpliwość - 5000 zdjęć to strasznie dużo, a ponieważ chcemy solidnie wybrać 13 do dalszego konkursu - oglądanie trwa długo i towarzyszą mu ogniste dyskusje. Po 5 godzinach nadal nie widzieliśmy jeszcze wszystkich prac :)

Atmosfera w redakcji wskazuje na to, że dyskusje potrwają do późnego wieczora. Dlatego bardzo Was przepraszamy, ale wyniki opublikujemy jutro w południe. Naturalnie przesuniemy też termin zakończenia głosowania na najlepsze zdjęcie.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy. Cieszymy się, że konkurs się spodobał, cieszymy się, że spędziliście ciekawe wakacje i że przywieźliście z nich tyle pięknych zdjęć.

Pozdrawiamy i wracamy do dyskusji,

redakcja

Więcej o: