Zimowa odsłona Energylandii zapiera dech w piersi. "Nie możemy się doczekać"

Wbrew pozorom do Energylandii nie jeździ się jedynie latem, gdy ciepłe dni i noce skłaniają do wielogodzinnego szaleństwa na rollercoasterach. Największy park rozrywki w Polsce przygotował dla odwiedzających również specjalną niespodziankę na zimę. Okazuje się bowiem, że cały obszar już od 25 listopada zamieni się w bajkową krainę z mnóstwem atrakcji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce; oferuje aż 123 atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych - właśnie dlatego większość jeździ tutaj całymi rodzinami. Wielu osobom kojarzy się ona przede wszystkim z letnimi wycieczkami - tymczasem zimą Zator zamienia się w prawdziwą krainę magii z całą masą atrakcji dla odwiedzających. 

Zobacz wideo Energylandia - tak wyglądają procedury bezpieczeństwa w parku

Energylandia zimą zamienia się w bajkową krainę jak z filmów

W okresie zimowym największy park rozrywki w Polsce przekształca się w bajkową krainę Winter Kingdom. Już od 25 listopada do 21 stycznia w Energylandii będzie można poczuć się zupełnie jak w Laponii lub filmowych krainach, które przepełnia magia Świąt Bożego Narodzenia. Na odwiedzających czeka tu wówczas mnóstwo atrakcji, między innymi warsztaty z robienia pierników, spotkanie ze Świętym Mikołajem, lodowisko czy słynny Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym przy akompaniamencie dzwonków i świątecznych piosenek będzie można kupić rękodzieła, smakołyki i pamiątki.

Jeśli chodzi o ceny biletów wstępu do Winter Kingdom, prezentują się one następująco:

  • bilet normalny (od 140 cm) - 99,00 zł,
  • bilet ulgowy - do 140 cm/senior powyżej 65. roku życia - 79,00 zł,
  • bilet normalny popołudniowy* - 59,00 zł,
  • bilet ulgowy popołudniowy - 49,00 zł,
  • * bilety popołudniowe można wykorzystać od godziny 15:00 zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku.

Światełka widoczne z kosmosu 

Jedną z głównych atrakcji zimowej odsłony Energylandii jest również największy w Polsce Ogród Świateł. Świąteczne dekoracje i specjalnie przygotowana sceneria przyciąga uwagę już z daleka, a dzięki 5 milionom światełek park rozrywki będzie widoczny aż z kosmosu.

Z kolei miłośnicy adrenaliny będą mogli spróbować zimowego zjazdu na rollercoasterach lub wybrać się na atrakcję zwaną snowtubing, którą uwielbiają zarówno dorośli, jak i dzieci. Jest to nic innego jak zjazd na dmuchanych "oponach". Biorąc pod uwagę komentarze internautów zamieszczane w mediach społecznościowych, większość osób nie może się już doczekać otwarcia słynnego Winter Kingdom. 

Byle do Mikołajek
Planujemy jechać, dzieciaki już nie mogą się doczekać otwarcia
Będzie pięknie! Nie możemy się doczekać

- piszą internauci na Facebooku. 

 
Więcej o: