Nowa plaga na lotniskach? Kobieta zbiegła policjantom. Zaskakujące wideo obiegło media społecznościowe

Zachowanie pasażerów na pokładach samolotów często pozostawia wiele do życzenia. Wpadają w histerię, wdają się w bójki i awanturują - nierzadko z błahych powodów. Jednak szczególnie zaskakujące mogą być sytuacje, do jakich dochodzi w ostatnim czasie na lotniskach.

Pasażerowie w Maladze byli w niemałym szoku, gdy ich oczom ukazała się roznegliżowana kobieta spacerująca po hiszpańskim lotnisku. W niedzielę, 1 października jedna z użytkowniczek X, wcześniej znanego jako Twitter, podzieliła się zaskakującym nagraniem. 

Zobacz wideo Spadający samolot z Prigożynem na pokładzie (wideo za AFP)

Rozebrała się na lotnisku 

Jak możemy zobaczyć na filmie, w sprawie zainterweniowało dwóch funkcjonariuszy. Początkowo kobieta podążała za nimi w stronę schodów. Kiedy w pewnym momencie postanowiła się wycofać, jeden z mężczyzn próbował ją zatrzymać. Ta jednak zdołała wyrwać się z jego uścisku i uciekła w przeciwną stronę. Całej sytuacji ze zdziwieniem przyglądali się inni pasażerowie. 

Spójrz na to, szalona kobieta złapana, gdy Bóg sprowadził ją na ziemię na lotnisku w Maladze!

- czytamy w poście na X. 

Na ten moment nie wiadomo, czy kobieta została zatrzymana. Zdaniem komentujących mogła znajdować się w złym stanie psychicznym. Z kolei autorka posta sugerowała, że wiele osób zachowuje się w ten sposób w ramach protestu. 

Nadzy pasażerowie na lotniskach

Przypadek ten nie był odosobniony. W ostatnim tygodniu września informowaliśmy o sytuacji, do jakiej doszło na międzynarodowym lotnisku Dallas-Fort Worth. Nagranie zarejestrowane w porcie pokazywało nagiego mężczyznę spacerującego po jednym z terminali. Według medialnych doniesień został on zatrzymany przez policję i miał być poddany ocenie stanu psychicznego.

Z kolei w kwietniu pisaliśmy o podróżnym, który wpadł w szał na lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku. Mężczyzna wykrzykiwał niezrozumiałe słowa i odkrywał miejsca intymne na oczach innych pasażerów. Takich incydentów było zdecydowanie więcej. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: