Polacy nie chcą spędzać sylwestra w domu. Masowo wykupują wycieczki na te kierunki

Spędzanie sylwestra w domu dla wielu osób nie jest zbyt atrakcyjne. Nic więc dziwnego, że Polacy ruszają do biur podróży i masowo wykupują wycieczki. Największą popularnością cieszą się właśnie te kierunki. Podpowiadamy, gdzie warto wyjechać na sylwestra.

Wyjazdy świąteczno-sylwestrowe z roku na rok cieszą się większą popularnością. Wiele osób, zamiast spędzać święta i sylwestra w domu, przygotowując przyjęcia pochłaniające sporo pieniędzy, woli po prostu wyjechać na urlop. Zainteresowaniem cieszą się nie tylko zagraniczne kierunki, ale też polskie regiony.  

Zobacz wideo Kuchnia egipska, czyli przysmaki znad Nilu, których musisz spróbować

Gdzie pojechać na sylwestra? Te zagraniczne kierunki to prawdziwy hit 

Spędzanie świąt i sylwestra za granicą to nie lada gratka. Decyduje się na to coraz więcej osób, które chcą uniknąć męczących przygotowań i spędzić miło czas – z rodziną lub bez. Polacy już teraz masowo ruszają do biur podróży, by zarezerwować wycieczkę. Najpopularniejszymi kierunkami na świąteczno-sylwestrowy wypoczynek są: Egipt, Tunezja, Maroko, Tajlandia, Dominikana oraz Meksyk. Nic dziwnego, ponieważ wybierając się na urlop o tej porze roku, chcemy nacieszyć się piękną pogodą, której u nas brakuje. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Egipt, Tunezja i Maroko to stosunkowo tanie kierunki na wyjazd all inclusive, choć trzeba liczyć się z tym, że w okresie świąteczno-sylwestrowym ceny mogą poszybować do góry. Jeśli zależy nam na tańszym wypoczynku, możemy poczekać do ostatniej chwili, by złapać ofertę last minute, jednak może być to nieco ryzykowne w tym terminie.  

Sylwester w Polsce - gdzie warto się wybrać? Ten region to prawdziwa perełka 

Kiedy myślimy o Bożym Narodzeniu i sylwestrze poza domem, z pewnością wielu z nas na myśl przyjdą góry. Tatry zimą są przepiękne, więc z pewnością będzie to niezapomniany wyjazd. Ceny w Tatrach w tym okresie potrafią jednak spędzić sen z powiek. Jeśli jednak dobrze poszukamy, możemy znaleźć atrakcyjne oferty. 

Niektórzy na sylwestrowy wyjazd w Polsce wybierają morze bądź Mazury. I nic dziwnego, ponieważ nie brakuje tam atrakcji i pakietów ze SPA, choć ceny potrafią być zatrważające. Coraz popularniejszym kierunkiem jest Podlasie. To nieco spokojniejszy kierunek, ale równie piękny. Pobyt w Białowieży można zorganizować na dwa sposoby - budżetowo lub w pełnym luksusie. Widoki i klimat będą niezapomniane niezależnie od wybranej opcji.  

Więcej o: