Właściciel zoo zażartował z gości i wpuścił tygrysa do basenu. Ich reakcja? Boki zrywać [WIDEO]

Właściciel luksusowego zoo w Dubaju postanowił zażartować ze swoich gości. Kiedy kąpali się w basenie, wypuścił tygrysa. I choć siedząc w domu, zrywamy boki z ich reakcji na tę sytuację, to im z pewnością nie było do śmiechu.

Ekskluzywne zoo w Dubaju robi furorę dzięki filmikowi z tygrysem, który trafił do mediów społecznościowych. Nagranie rozprzestrzeniło się i mówi o nim cały świat. Ten "niewinny"żart spodobał się internautom, jednak tego, co przeżyły osoby znajdujące się w basenie, raczej nie sposób jest opisać. Na ich twarzach widać prawdziwe przerażenie. 

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę do zoo

Luksusowe zoo w Dubaju. Właściciel wpuścił tygrysa do basenu 

Jak podaje portal marca.com, właściciel luksusowego zoo w Dubaju postanowił zażartować sobie ze swoich gości. Pływali w basenie, robiąc sobie zdjęcia, kiedy nagle ich oczom ukazał się tygrys. Zwierzę wypuszczone przez właściciela w ramach żartu wskoczyło do wody. Reakcja była natychmiastowa. Ludzie zaczęli w pośpiechu wyskakiwać z wody. Niektórzy robili to w zabawny, niezdarny sposób. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

 

Ogród zoologiczny ratuje zwierzęta. Są przyzwyczajone do ludzi 

Ośrodek Al Buqaish w Dubaju to luksusowe zoo ratujące zwierzęta, które nie poradziłyby sobie na wolności. Po tym, jak władze Dubaju zabroniły posiadania egzotycznych zwierząt w domu, wieloma z nich nie miał kto się zaopiekować. Jest to ośrodek prywatny, który mogą odwiedzić tylko wybrani. Cieszy się popularnością wśród gwiazd i celebrytów. Można się do niego dostać po wcześniejszym umówieniu wizyty wyłącznie za pośrednictwem WhatsApp. 

Ogród zoologiczny publikuje wiele materiałów w social mediach. Możemy zobaczyć m.in. karmienie niedźwiedzia pizzą lub wspólne śniadanie człowieka z lwem Simbą.  

Więcej o: