Wielka niespodzianka dla turystów. Ten kraj dopłaci im do wakacji nawet 1300 zł

W ramach kolejnej akcji promocyjnej władze Malty przygotowały dla turystów niemałą niespodziankę. Okazuje się, że podróżni mogą liczyć na spore dofinansowanie wakacji. Jakie warunki trzeba spełnić?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Władze Malty już po raz kolejny zdecydowały się na wsparcie turystyki w swoim kraju. W związku z tym zorganizowano specjalną akcję promocyjną, w ramach której podróżni mogą liczyć na dofinansowanie wakacji. Należy jednak spełnić pewne warunki. 

Zobacz wideo Marta Wierzbicka o wakacjach z Aleksandrą Kwaśniewską w Szwajcarii. Zdradza, co ją zaskoczyło

Władze Malty dopłacą turystom do wakacji 

Władze maltańskiej wyspy Gozo przygotowały dla turystów niespodziankę. Jak się okazuje, podróżni odwiedzający to miejsce w sezonie jesienno-zimowym mogą oszczędzić nawet do 300 euro (ok.1380 złotych). To jednak nie wszystko; turyści otrzymają również dodatkowy voucher zniżkowy na kolejny sezon letni. - Program realizowany jest przez Ministerstwo Gozo oraz Stowarzyszenie Turystyczne Gozo we współpracy z dziesiątkami hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych działających na wyspie - podaje TVN24. Jakie należy spełnić warunki, by otrzymać dodatkowe zniżki? 

Jak otrzymać dodatkową zniżkę na wyjazd?

Aby otrzymać kilkaset euro zniżki na noclegi na Gozo, należy spełnić pewne warunki. Przede wszystkim: pobyt w jednym z pensjonatów lub hoteli, które biorą udział w akcji promocyjnej, należy zaplanować na co najmniej 10 noclegów. Ponadto:

  • pobyt musi się odbyć między 15 października 2023 a 15 marca 2024 roku,
  • rezerwacji należy dokonać przed 10 marca 2024 roku za pomocą strony internetowej wskazanego obiektu,
  • przy wymeldowaniu turyści powinni okazać kopie biletów lotniczych (w obie strony).

Osoby korzystające z akcji promocyjnej mogą liczyć nie tylko na niższy koszt pobytu, ale również na 10-procentową zniżkę na noclegi w okresie od maja do września 2024 roku. 

Więcej o: