Przerażające odkrycie na pokładzie samolotu. Myśleli, że spała. Po wylądowaniu okazało się, że nie żyje

Pasażerowie British Airways z pewnością zapamiętają ten lot na długo. Grupa podróżnych zaczęli się niepokoić, kiedy kobieta, która wydawała się spać, nie reagowała po wylądowaniu. Niedługo po tym okazało się, że 73-latka nie żyła.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w miniony czwartek, 21 września na pokładzie linii lotniczej British Airways. Jak poinformował francuski serwis The Connexion, samolot wystartował z lotniska Heathrow w Londynie i wylądował we francuskiej Nicei chwilę po godzinie o 21:00. To właśnie tam doszło do wstrząsającego odkrycia. 

Zobacz wideo Sandrę Kubicką spotkała nieprzyjemna sytuacja w czasie podróży. "Policja przyszła na pokład"

Zdali sobie sprawę, że kobieta nie reaguje 

Po wylądowaniu na lotnisku we Francji pasażerowie zaczęli wstawać i przygotowywać bagaże do wyjścia z samolotu. Wówczas grupa osób zauważyła, że starsza kobieta, która wydawała się przespać cały lot, wciąż pozostawała na swoim miejscu. Zaniepokoili się jeszcze bardziej, kiedy nie byli w stanie jej dobudzić. Przerażeni podróżni natychmiast zawiadomili o fakcie załogę pokładową. 

73-latka zmarła na pokładzie samolotu. Wezwano służby

Na pokład samolotu przybyły służby ratunkowe, które podjęły próbę reanimowania kobiety. Niestety, pomimo starań medyków nie udało jej się uratować. Około 22:00 stwierdzono zgon. Jak podaje francuski serwis, istnieje podejrzenie, że zmarła na zawał serca.

Sprawę potwierdził rzecznik linii British Airways w komunikacie dla internetowego wydania "Daily Mail". "Niestety, podczas lotu z Londynu Heathrow do Nicei zmarła klientka. Nasze myśli są w tym trudnym czasie z jej rodziną" - poinformował przedstawiciel przewoźnika. Równocześnie dodał, że nie może potwierdzić ani ujawnić żadnych szczegółów na temat zmarłej pasażerki. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: