Pasażerowie byli w szoku. Roznegliżowany mężczyzna zatrzymany na lotnisku. Film trafił do sieci

Pasażerowie portu lotniczego w Teksasie byli świadkami zaskakującej sytuacji. Pewien mężczyzna przechadzał się po lotnisku nie tylko bez bagaży, ale i... ubrań. Jeden z podróżnych natychmiast chwycił za telefon i opublikował nagranie w mediach społecznościowych.

Media społecznościowe nieustannie obiegają informacje na temat incydentów z portów lotniczych. Materiały przedstawiają m.in. awantury, bójki i aresztowania z pasażerami w roli głównej. Choć sytuacja, do jakiej doszło na międzynarodowym lotnisku Dallas-Fort Worth, może zaskakiwać, to nie był to pierwszy tego typu przypadek. 

Zobacz wideo Sandrę Kubicką spotkała nieprzyjemna sytuacja w czasie podróży. "Policja przyszła na pokład"

Nietypowy incydent na lotnisku

Jak poinformowało internetowe wydanie "Daily Mail" do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 września. Na nagraniu zarejestrowanym przez jednego z pasażerów możemy zobaczyć nagiego mężczyznę beztrosko spacerującego po terminalu C. Mijający go podróżni nie wierzyli własnym oczom i odwracali się, spoglądając na niego w szoku.

Na lotnisku jest nagi facet

- powiedział autor filmu. 

Bohater nagrania usłyszał jego komentarz, odkrzyknął z zadowoleniem, a następnie kontynuował przechadzkę. Według doniesień mediów około 22:15 mężczyzna został zatrzymany przez policję i miał zostać poddany ocenie stanu psychicznego. 

Nadzy pasażerowie w USA

To jednak nie pierwszy tego typu incydent w Stanach Zjednoczonych. W kwietniu informowaliśmy o zdarzeniu, do jakiego doszło na lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku. W pewnym momencie jeden z pasażerów wpadł w szał i zaczął zdejmować z siebie ubrania na oczach podróżnych. 

W 2015 roku klient US Airways postanowił zaprotestować przeciwko przepełnieniu rezerwacji na lot na Jamajkę. Jak informował serwis viewfromthewing.com, mężczyzna rozebrał się do naga i przez godzinę spacerował po  lotnisku w Charlotte. Z kolei rok później inny roznegliżowany podróżny stał w kolejce do kasy American Airlines w porcie lotniczym w Nashville. Policja zatrzymała go wkrótce po wejściu na terminal. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: