Awantura w PKP Intercity. W ruch poszły zęby. Agresywna 39-latka pogryzła konduktora

Pijana 39-latka awanturowała się w pociągu PKP Intercity relacji Gdynia-Łódź. Zamknęła się w toalecie, a później zaatakowała dwóch konduktorów. Jednego z nich pogryzła.

Do awantury pomiędzy pijaną pasażerką a konduktorami doszło wieczorem 15 września. Kierownik pociągu Intercity "Kociewie" relacji Gdynia-Łódź, poinformował dyżurnego policji w Kutnie, że agresywna pasażerka zamknęła się w toalecie. Tego, co wydarzyło się później, na pewno nie zapomni. 

Zobacz wideo Karnowski: PKP jest dużo mniej punktualne niż kolej w Ukrainie

Agresywna pasażerka w PKP Intercity. Poszło o miejsce w pociągu 

39-letnia pasażerka, która podróżowała pociągiem PKP Intercity relacją Gdynia-Łódź, została zatrzymana przez policję na dworcu w Kutnie. Wszystko przez awanturę, którą wszczęła w pociągu. Agresywna kobieta nie chciała się przesiąść na swoje miejsce, przez co wybuchła awantura. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

39-latka zamknęła się w toalecie. Była bardzo agresywna i rzuciła się z zębami na konduktora 

Jak podaje "Dziennik Łódzki", 39-latka była agresywna, zamknęła się w toalecie i nie chciała z niej wyjść. Gdy udało się otworzyć drzwi, kobieta rzuciła się na konduktorów. Zwyzywała ich, a następnie jednego z nich ugryzła. Na miejsce wezwano policję. Pociąg zatrzymał się w Kutnie. Do akcji wkroczyli policjanci, którzy zajęli się agresywną kobietą pod wpływem alkoholu.

39-latka usłyszała zrzuty naruszenia nietykalności cielesnej, obrazy funkcjonariusza i gróźb karalnych. Badanie alkomatem wskazało, że zatrzymana miała ponad 2 promile alkoholu we krwi. Trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty 

- mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, cytowana przez "Express ilustrowany".  

Więcej o: