Tatry po sezonie? Turystów tu nie brakuje. Ale na szlakach spotkamy najczęściej te grupy ludzi

Tatry po sezonie cieszą się ogromną popularnością i to nie tylko wśród Polaków. Nic dziwnego, ponieważ jest nieco chłodniej i można uniknąć gigantycznych kolejek. Okazuje się, że jest to idealna pora na wypoczynek dla tych trzech grup ludzi.

Tatry po sezonie? Zadajmy sobie pytanie, czy sezon w Tatrach kiedykolwiek się kończy. W Zakopanem nigdy nie brakuje turystów, którzy chętnie spacerują po szlakach, ale i Krupówkach. W tym roku wiele osób zdecydowało się na przedłużenie wakacji. We wrześniu odnotowano prawdziwe zatrzęsienie.  

Zobacz wideo Bożek: Sam widziałem jak ludzie w Tatrzańskim Parku Narodowym dokarmiali zwierzęta. Coś nieprawdopodobnego

Te grupy turystów spotkamy w Tatrach po sezonie. We wrześniu wyruszają na wakacje 

Na wyjazd w Tatry we wrześniu najczęściej decydują się rodziny z dziećmi, które nie chodzą jeszcze do szkoły. Kolejną grupą, która wyrusza w Tatry w tym miesiącu, są młodzi ludzie i studenci, którzy rozpoczynają naukę dopiero w październiku. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mój zaprzyjaźniony pan taksówkarz śmieje się, że wrzesień jest momentem, kiedy starsi ludzie i dziadkowie wybierają się na szlaki w górach 

- skomentowała w programie "Newsroom WP" Monika Sikorska, dziennikarka WP Turystyka

Gigantyczne kolejki w Tatrach we wrześniu. "Co to za przyjemność stać tyle, żeby wejść na szczyt" 

W drugim tygodniu września do mediów społecznościowych trafiło nagranie z Tatr. Przedstawiało długą kolejkę na szczyt Rysów. Liczba chętnych do zdobycia najwyższego szczytu naszego kraju była ogromna. Niższe temperatury sprzyjają takim wysokogórskim wędrówkom. 

Zabawa zabawą, mnie przeraża ilość ludzi. Z całym szacunkiem, ale co to za przyjemność stać tyle, żeby wejść na szczyt   

- skomentowała jedna z użytkowniczek TikToka. 

Długie kolejki, choć nie takie jak w wakacje, tworzą się też do kas po bilety na wjazd na Kasprowych Wierch.  

Więcej o: