Nowy park rozrywki w Polsce już otwarty. A w nim ogrom baśniowych atrakcji. Nawet symulator lotu na miotle

Nowy park rozrywki w Polsce został otwarty w okolicach Kielc. Nazwany Parkiem Legend ma iście baśniowy klimat i atrakcje związane z historią regionu. Świetnie będą bawić się tu zarówno dzieci, jak i dorośli. Zdecydowanie jedną z największych atrakcji jest symulator lotu na miotle.

Najnowsza atrakcja województwa świętokrzyskiego to Park Legend w Nowej Słupi. To naprawdę niezwykłe miejsce, które nie jest zwyczajnym parkiem rozrywki. Ściśle nawiązuje do historii regionu i legend, które są tu przekazywane z pokolenia na pokolenie. 

Zobacz wideo Energylandia - tak wyglądają procedury bezpieczeństwa w parku

Park Legend w Nowej Słupi. Najnowsza atrakcja województwa świętokrzyskiego 

Park Legend w Nowej Słupi to miejsce, gdzie królują baśnie, opowieści i folklor Gór Świętokrzyskich. Spodoba się tu zwiedzającym w każdym wieku, ponieważ wiedza o regionie nie jest tu przekazywana w nudny sposób - wręcz przeciwnie. Tu nie sposób się nudzić! Atrakcje Parku Legend łączą nowoczesną technologię z elementami teatru w duchu żywego muzeum. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Przygoda w Parku Legend w Nowej Słupi zaczyna się od tzw. Ścieżki edukacyjnej, dzięki której można zapoznać się z historią i legendami regionu. Każda z sal wyposażona jest w multimedialne projekcje i hologramy. Spotkać można więc tu wiele ciekawych postaci - w tym duchy. 

Po przejściu ścieżki można obejrzeć film 5D, a także polecieć na miotle nad regionem świętokrzyskim, dzięki symulatorowi lotu. Najmłodsze dzieci z pewnością ucieszą się ze zwieńczenia zwiedzania, czyli pobytu w sali zabaw i edukacji, który również dostarczy wielu wrażeń. 

Park Legend w Nowej Słupi - cennik. Zwiedzanie na każdą kieszeń

Ceny biletów za około 1,5 godzinne zwiedzanie parku rozrywki w Nowej Słupi to: 

  • Normalny - 30 zł, 
  • ulgowy - 25 zł, 
  • rodzinny 2 plus 2 -100 zł,
  • Bilet dla dzieci do 3 lat - 1 zł.
Więcej o: