Chorwackie media piszą o perełce z Polski. "Najlepsze miasto w Europie, do którego nikt nie jeździ"

Chorwackie media rozpisują się o polskim mieście, które po prostu zachwyca. Mowa tu o Wrocławiu, który został okrzyknięty jako "najlepsze miasto w Europie, do którego nikt nie jeździ". Pora więc to zmienić.

Jak czytamy w artykule opublikowanym na chorwackim portalu 92putovanja, większość z nas na wypoczynek wybiera znane metropolie. Mniejsze miasta również kryją jednak wiele doskonałych zabytków, widoków i atrakcji. Chorwaci zachęcają, by odwiedzić to polskie miasto, które jest prawdziwą perełką.  

Zobacz wideo Nagranie z drona rynku we Wrocławiu

Wrocław doceniony przez Chorwację. "To miejsce jest naprawdę idealne"

Podróżnik Robert Daczeszin wskazał, że Wrocław to "najlepsze miasto w Europie, do którego nikt nie jeździ". Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Odwiedziłem wiele europejskich miast i muszę przyznać, że to jest zdecydowanie jedno z najpiękniejszych 

- przyznał, cytowany przez chorwacki portal 92putovanja, opowiadając o swoim pobycie we Wrocławiu. Mężczyzna zauważył, że jest to bardzo niedoceniany kierunek.  

Jeśli szukasz mało znanego, ale niesamowitego kierunku, z piękną architekturą, niskimi cenami, dobrym jedzeniem i mnóstwem rzeczy do zobaczenia, to miejsce jest naprawdę idealne 

- dodał.  

Chorwaci chwalą Polskę w komentarzach. "To nie jest tak, że nikt tam nie jeździ"

Polacy to wielki naród, wielki kraj, wielka historia i kultura, ważna wśród Słowian 
Warto odwiedzić. Miasto bardzo piękne, ale to, że najpiękniejsze, to bardzo osobista opinia 
Byłem tam. To nie jest tak, że nikt tam nie jeździ. Ładne miasto, ale w Polsce jest więcej piękniejszych 
Generalnie wszystkie miasta w Polsce to perełki architektoniczne, centrum i fasady schludne i czyste, można jeść z podłogi. Jak to mówią, ceny przystępne. […] Kto ma taką możliwość, powinien przyjechać do Polski, niesamowite jak bardzo się rozwinęli odkąd uciekli przed rosyjskim butem 

- czytamy w komentarzach pod artykułem.  

Wrocław jest warty odwiedzenia. Znaleźć tam można wiele różnorodnych atrakcji, wspaniałą architekturę i doskonałą regionalną kuchnię. Zarówno turyści z zagranicy, jak i kraju, będą zadowoleni z odwiedzin. Ci, którzy chcą wybrać się do Wrocławia, powinni zapoznać się z przygotowaną przez nas listą atrakcji. 

Więcej o: