Takiej promocji na bilety lotnicze jeszcze nie było. Kupisz je za... okrągłe 0 złotych

Bilety lotnicze potrafią kosztować krocie, choć prawdziwym łowcom okazji udaje się czasem kupić je po naprawdę okazyjnej cenie. Takiej promocji, która startuje już niedługo, jeszcze jednak nie było. Bilety na samolot można kupić za... okrągłe 0 złotych!

Darmowe bilety lotnicze są na wyciągnięcie ręki. Promocja startuje już 9 września, a sprzedaż potrwa przez 24 godziny. Gdzie i dokąd można kupić promocyjne bilety? Podpowiadamy. 

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Ta linia lotnicza rozdaje bilety za darmo. W cenie bagaż do 15 kilogramów 

Wietnamska linia lotnicza Vietjet Air zorganizowała promocję, jakiej jeszcze nie było. Rozdaje bowiem darmowe bilety na loty. Sprzedaż biletów za 0 złotych startuje 9 września i potrwa tylko 24 godziny. Ci, którzy się pospieszą, mogą zdobyć bilety na loty od 18 września 2023 do 31 marca 2024 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Promocja obowiązuje wyłącznie na loty z Wietnamu, jednak nie jest to żadną przeszkodą. Można dostać się stamtąd m.in. do Korei Południowej, Japonii, Indonezji (Bali), Tajwanu oraz wielu innych. Ci, którym marzy się zwiedzanie Azji, powinni poważnie przemyśleć zakup tego biletu.  

Darmowy bilet z Wietnamu. Jest jednak pewien haczyk 

Kupując bilet z Wietnamu za 0 złotych, należy jednak pamiętać, że po stronie podróżującego są wszelkie opłaty lotniskowe i podatek. Co więcej, w cenę biletu za 0 złotych wchodzi bagaż podręczny do 15 kilogramów. Jeśli zależy nam na większym bagażu, oczywiście możemy dodatkowo wykupić tę opcję. Mimo wszelkich dopłat zakup biletu za 0 złotych wciąż jest bardzo atrakcyjny. Pozostaje jeszcze kwestia dotarcia i powrotu do Wietnamu. Bilety lotnicze w obie strony to minimum 3,5 tys. złotych za osobę w klasie ekonomicznej. Lecąc z Polski, w większości przypadków należy liczyć się z co najmniej jedną przesiadką.

Jeśli planujemy wycieczkę do Wietnamu lub innych azjatyckich krajów, nie powinniśmy się zastanawiać. Daje nam to możliwość zwiedzania odległych miejsc na świecie za bardzo dobrą cenę. A pieniądze, które zaoszczędzimy na bilecie, możemy wydać na własne przyjemności lub kolejną podróż. 

Więcej o: