Zwykły lot zamienił się w prawdziwy koszmar. "Nikt nie powinien tak się zachowywać w samolocie"

To miał być spokojny i przyjemny lot, jednak chwilę po starcie okazało się, że nic z tego. Wszystko przez pasażera, który zapomniał dobrych manier i postanowił raczyć pozostałych pasażerów widokiem bosych stóp. Brak obuwia to jednak niejedyna szokująca informacja.

Podróżowanie samolotem to dla jednych prawdziwa frajda, dla innych zaś koszmar, który ciągnie się bez końca. Niejednokrotnie za nasz komfort odpowiedzialne są czynniki na które niestety nie mamy najmniejszego wpływy - jednym z nich są rzecz jasna pozostali pasażerowie, którzy najmniejszymi drobiazgami potrafią niemiło zaskoczyć.  

Pasażer samolotu dał popis "dobrych manier" 

Ten, kto chociaż raz podróżował samolotem, doskonale wie, z czym to się wiąże. Oczywiście turyści, którzy rezerwują lot w pierwszej klasie, często nie mają tych zmartwień, jednak klasyczne siedzenia w opcji ekonomicznej to niejednokrotnie lekcja pokory i prawdziwy surwiwal. Przekonał się o tym jeden z pasażerów, któremu przypadło siedzieć po sąsiedzku z fanem relaksu i ... bosych stóp. 

Zaczęło się niewinnie, jednak tuż po starcie maszyny pasażer towarzyszący autorowi dzisiejszego newsu i jednocześnie twórcą szokującego zdjęcia, sytuacja ładnie to ujmując, nabrała innego rozmachu. Turysta bowiem postanowił ściągnąć na pokładzie obuwie, a także skarpetki i chociaż ta informacja sama w sobie jest szokująca to tym razem nie koniec. Szybko okazało się, że to dopiero początek koszmaru, a wszystko przez... szósty palec. 

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Lot z piekła rodem i pasażer z bosymi stopami 

Znaczna większość oceni ów zachowanie ze ściąganiem obuwia jako obrzydliwe i niehigieniczne, inni zaś twierdzą, że "wolna stopa, to szczęśliwa stopa", a przecież komfort jest najważniejszy. Komfort i granice akceptacji kończą się jednak gdy nasz samolotowy sąsiad poza butami ściąga także skarpetki i zmusza nas nie tylko do wdychania wszelakich zapachów, ale i podziwiania nieprzyjemnych widoków

Pod filmem z samolotu, gdzie jeden z pasażerów świeci bosymi stopami, a nawet sześcioma palcami u stopy, pojawiło się wiele komentarzy, w których wyrażono zniesmaczenie zaistniałą sytuacją - i chodzi tutaj wyłącznie o brak granic i podejście do pozostałych podróżujących. Jak możemy przeczytać na TikToku: "Ok, żeby być uczciwym, noszenie butów prawdopodobnie jest niewygodne, ale stary… weź jakieś kapcie lub coś takiego. Nikt nie powinien tak się zachowywać w samolocie". Pojawili się też internauci, którzy bronili zachowanie pasażera, usprawiedliwiając go. 

Warto dodać, że tego typu zachowanie nie tylko pozbawione klasy i dobrego wychowania, ale i groźne dla naszego zdrowia. Samolot w gruncie rzeczy rzadko przechodzi dokładne sprzątanie, a brudna wykładzina to idealne siedlisko wszelakich grzybów, drobnoustrojów i bakterii. 

Więcej o: