Ryanair wprowadza zmiany. Rezygnuje z dwóch popularnych tras, więc warto przyspieszyć urlop

Ryanair, jeden z najpopularniejszych w Polsce przewoźników, wycofuje się z dwóch tras. Nie będą już dostępne w najbliższym sezonie zimowym. Nie wiadomo też, czy powrócą.

Irlandzki przewoźnik Ryanair jest lubiany przez Polaków ze względu na niskie ceny. Szeroka jest też siatka połączeń, którą oferują te linie lotnicze. Ryanair ogłosił jednak, że już w najbliższym sezonie zimowym wycofuje się z dwóch popularnych połączeń. Jeśli zależy nam na locie w te miejsca, warto przyspieszyć urlop. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Ryanair rezygnuje z dwóch tras. Nie wiadomo, czy loty powrócą 

Popularny w Polsce irlandzki przewoźnik rezygnuje z trasy Warszawa-Modlin - Szczecin-Goleniów oraz z trasy Kraków-Balice - Szczecin-Goleniów. Ostatni lot do Szczecina odbędzie się 30 września, a do Krakowa 27 października. Nie wiadomo jednak, czy Ryanair ma zamiar przywrócić te trasy w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryanair poinformował TVN24, że "zimowa siatka połączeń z/do Modlina jest nadal analizowana, ponieważ priorytetem jest przepustowość lotnisk, z którymi mamy długofalową pewność dotyczącą opłat".  

Dzięki temu Ryanair może zapewnić polskim pasażerom najniższe ceny oraz bezkonkurencyjny wybór, kiedy korzystają z usług Ryanair 

- poinformowano.  

Znikną również inne połączenia. Ryanair ogranicza loty ze Szczecina 

Jak podaje fly4free.pl, Ryanair wprowadza również inne zmiany. Od jesieni wstrzymane zostaną nie tylko loty ze Szczecina do Krakowa, ale wraz z początkiem listopada przestaną kursować również samoloty do Dublina. Zimą będzie można latać dwa razy w tygodniu do Liverpoolu, a także sześć lotów tygodniowo do Londynu. Taki stan rzeczy potrwa do wiosny, jednak wszyscy mają nadzieję, że połączenia jednak powrócą, a oferta zostanie rozszerzona.  

Więcej o: