Pokazali nagranie z all-inclusive w Egipcie. "Najlepszy hotel"

Egipt wielu osobom kojarzy się przede wszystkim ze wczasami all-inclusive. Hotele o wysokim standardzie i gwarancja dobrej pogody sprawiają, że Polacy odwiedzają ten kraj nie tylko w letnie miesiące. Ostatnio na TikToku pojawiło się nagranie z jednego z egipskich kurortów. "Najlepszy hotel" - zachwycali się w komentarzach turyści z Polski.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Wycieczki all-inclusive to ulubiona forma wypoczynku Polaków. Jak pokazuje raport Wakacje.pl, w zeszłym roku aż 84 proc. turystów z Polski wybierających zagraniczny urlop z biurem podróży postawiło właśnie na tę opcję. Jednorazowa opłata obejmuje przelot samolotem, transport, zakwaterowanie na miejscu oraz drinki i wyżywienie. Dzięki temu turyści nie muszą niczym zaprzątać sobie głowy i mogą w pełni wypocząć. Ci, którzy wolą zwiedzać, za dodatkową opłatą, mogą wybrać się na wycieczki fakultatywne. Dla wielu osób najważniejszy jest jednak standard hotelu. Ostatnio TikTokerka Lidia pokazała, jak wygląda jeden z jej ulubionych hoteli w Egipcie.

Zobacz wideo Kuchnia egipska, czyli przysmaki znad Nilu, których musisz spróbować

Pokazali nagranie z all-inclusive w Egipcie

Na nagraniu, które opublikowała, widać, że w pięciogwiazdkowym kurorcie nie brakuje atrakcji dla wielbicieli sportów wodnych. Liczne zjeżdżalnie, sztuczny spot do surfingu, park linowy, fly board i wiele innych. Miejsce wygląda jak ogromny plac zabaw dla dorosłych i dla dzieci.

Wśród komentarzy pod nagraniem pojawiły się także opinie Polaków. Widać, że to miejsce cieszy się popularnością. "Najlepszy hotel, w jakim byłem", "Super jest", "Najlepszy hotel ever", "Mój ulubiony" - czytamy.

Kiedy wybrać się do Egiptu?

Jeśli w letnie miesiące nie udało wam się wybrać do Egiptu, nic straconego. Najlepszym okresem na pobyt w tym kraju jest wczesna wiosna oraz jesień. Od połowy października do połowy listopada jest bardzo ciepło w ciągu dnia, ale noce są przyjemnie chłodne. Temperatury osiągają wówczas pomiędzy 25 a 28 stopni. Dzięki temu można korzystać nie tylko z plażowania, ale także zwiedzać. 

Więcej o: